Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Звучници

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ЗВУЧНИК - BLUETOOTH - JUNIOR - SETTY

  ЗВУЧНИК - BLUETOOTH - JUNIOR - SETTY

  Setty Junior Bluetooth е безжичен звучник со вграден микрофон, слот за Micro SD - може да ја преземете вашата музика од Micro SD картичка до 32 GB, Mini USB кабел.
  ден 499,00
  Слика на ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400

  ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400

  Пренослив звучник FOREVER BS-400 нуди бројни високо квалитетни и напредни одлики. Има репродукција на музика преку Bluetooth. За звучникот е можно да се вметне картичка Micro SD (максимален капацитет од 32 GB) или USB флеш-уред.
  ден 1.390,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER A10 MODERN ALUMINUM SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER A10 MODERN ALUMINUM SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Bluetooth звучникот a10 е модерен алуминиумски субвуфер. Конструиран со обвивка од алуминиумска легура, квалитетна и издржлива. Модерен дизајн на цилиндар, поддржува Bluetooth повици, музика преку Bluetooth / Музика на картичката TF / Поддршка на Aux-in музика за надворешни работи.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 550,00 ден 450,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER A9 MODERN LED ILLUMINATED SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER A9 MODERN LED ILLUMINATED SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Преносен блутут звучник со ЛЕД илуминација

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 650,00 ден 450,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER PILL SCOOTER MODERN STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER PILL SCOOTER MODERN STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + МП3 плеер + Стерео + 25 метра опсег

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.200,00 ден 800,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER SC208 MEGA BASS A2DP PORTABLE FULL STEREO MUSIC PLAYER SUPPORT MICROSD CARD USB

  BLUETOOTH SPEAKER SC208 MEGA BASS A2DP PORTABLE FULL STEREO MUSIC PLAYER SUPPORT MICROSD CARD USB


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + МП3 плеер
  Моќност: Double speakers stereo 4Ohm 3W 40mm diametar

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.100,00 ден 1.000,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER X6 STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER X6 STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + МП3 плеер со вградени 2 звучници, микрофон и батерија на полнење
  Моќност: 6W (2x 3W Stereo)

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.300,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER X6 STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER X6 STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + МП3 плеер со вградени 2 звучници, микрофон и батерија на полнење
  Моќност: 6W (2x 3W Stereo)

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.300,00
  Слика на USB SPEAKER 2.1 STEREO BASS SOUND JT-2802 BLACK

  USB SPEAKER 2.1 STEREO BASS SOUND JT-2802 BLACK


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + 2.1 Multimedia

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 850,00
  Слика на USB STEREO SPEAKERS JT-2615 - SEASHELL

  USB STEREO SPEAKERS JT-2615 - SEASHELL


  Тип на производ: УСБ стерео звучници

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 550,00
  Слика на XCL 5.1 HOME THEATER SURROUND SYSTEM DM-6561

  XCL 5.1 HOME THEATER SURROUND SYSTEM DM-6561


  Тип на производ: Сараунд систем 5.1 за домашно кино со одличен звук и моќен бас
  Моќност: 120W (45W Subwoofer + 5x15W) Real Music Power

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 8.990,00 ден 5.990,00
  Слика на ЗВУЧНИК MEDIA-TECH BOOMBOX LT (MT3155) SPEAKER

  ЗВУЧНИК MEDIA-TECH BOOMBOX LT (MT3155) SPEAKER


  Моќност и димензии:

  - Моќност: RMS 6W, PMPO 300W, 120 ~ 18000 Hz
  - Димензии: 130x110x205mm
  ден 1.450,00
  Слика на ЗВУЧНИК PORTABLE SPEAKER 4'' WOOFER MODEL: B703

  ЗВУЧНИК PORTABLE SPEAKER 4'' WOOFER MODEL: B703


  Моќност и димензии:

  - Димензии: L203 x W126 x H256mm
  - Моќност: 9W
  ден 1.599,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ EDIFIER P3060 2,1

  ЗВУЧНИЦИ EDIFIER P3060 2,1


  Моќност и димензии:

  - Моќност: 160Hz - 20kHz, Сабвуфер: 30Hz - 130Hz
  - Димензии: 213 mm x 212 mm x 237 mm (ШxВxД)
  ден 3.899,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA KRONOS SPK5024 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA KRONOS SPK5024 KARAOKE


  Моќност и Tежина:

  - Моќност: 40w / моќност 4000
  - Tежина: 10,5 кг
  ден 10.499,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA NERIO SPK5027 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA NERIO SPK5027 KARAOKE


  Моќност и Батерија:

  - Моќност: 80w / моќност 5000
  - Батерија: 4,5 Ах батерија
  ден 12.199,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA NIKE SPK5028 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA NIKE SPK5028 KARAOKE


  Моќност и Димензии:

  - Моќност: 220V, 50Hz
  - Димензии: 260х272х610мм
  ден 9.299,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA PARTY AUDIO SPK5031 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA PARTY AUDIO SPK5031 KARAOKE


  Моќност и Тежина:

  - Моќност: 40w / моќност 4000 P.M.P.O.
  - Тежина: 7,2 кг
  ден 6.599,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA SPK5003-PRO KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA SPK5003-PRO KARAOKE


  Моќност и Димензии:

  - Моќност: 110-240V ~ 50-60Hz
  - Димензии: 365x380x680mm
  ден 10.999,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA SPK811 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA SPK811 KARAOKE


  Моќност и Димензии:

  - Моќност: 230V, DC 5V, 1200 mAh
  - Димензии: 16 × 13,7х41см
  ден 2.899,00
  Слика на МИКРОФОН MANTA 005 KARAOKE

  МИКРОФОН MANTA 005 KARAOKE


  Тип на производ: Удобно се вклопува во раката со својата тежина од 250 g и нуди голем опсег на работа со должина од 3 m кабел.
  ден 500,00
  Слика на СЛУШАЛКИ TRACER OCTOPUS

  СЛУШАЛКИ TRACER OCTOPUS


  Должина на кабел: 2,2м
  Тип на слушалките: Супер-аурал
  ден 670,00
  Слика на EARPHONE WITH MICROPHONE E4 METALLICS

  EARPHONE WITH MICROPHONE E4 METALLICS


  Тип на производ: Метални слушалки за мобилен телефон
  Компатибилни со: iPod, iPhone, iPad, и сите модели на смартфони со 3.5mm приклучок

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 350,00
  Слика на MAXELL AUDIO WILD BUDS EARPHONE PINK/BLACK

  MAXELL AUDIO WILD BUDS EARPHONE PINK/BLACK


  Тип на производ: Maxell Audio Wild слушалки
  Компатибилни со: iPod, iPhone, iPad, и сите модели на смартфони со 3.5mm приклучок

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 250,00
  Слика на LENOVO DESKTOP MICROPHONE LX-200M KTV M-002 WITH STAND

  LENOVO DESKTOP MICROPHONE LX-200M KTV M-002 WITH STAND


  Тип на производ: Десктоп микрофон Lenovo со држач

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 350,00
  Слика на USB SPEAKER 2.1 STEREO BASS SOUND JT-2802 RED

  USB SPEAKER 2.1 STEREO BASS SOUND JT-2802 RED


  Мултимедијален USB звучник JT-2802

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 850,00
  Слика на XCL 5.1 HOME THEATER SURROUND SPEAKER SYSTEM DM-6561

  XCL 5.1 HOME THEATER SURROUND SPEAKER SYSTEM DM-6561


  Сараунд систем 5.1 за домашно кино со одличен звук и моќен бас

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 8.990,00 ден 5.990,00
  Филтри Close
  Min: ден 250,00 Max: ден 12.199,00
  ден250 ден12199