Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Здравје и убавина

   

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 21 ЛЕКЦИЈА ЗА 21 ВЕК

  21 ЛЕКЦИЈА ЗА 21 ВЕК


  Автор: Јувал Харари
  Издавачка куќа: ТРИ
  ИСБН: 978-608-230-667-44
  Година на издавање: 2020
  Број на страни: 383
  Димензии: 140/210
  Корица: мека
  Јазик: македонски
  ден 500,00 ден 380,00
  Слика на 333 AFFIRMATIONS

  333 AFFIRMATIONS


  Автор (Author): Катерина Ангеловска (Katerina Angelovska)
  Издавачка куќа (Publishing house): ПАБЛИШЕР
  Година на издавање (year) : 2019
  Број на страни (pages) : 116
  Димензии (dimensions): 125/195
  Корица (cover): Мека (paperback)
  Јазик (language): English
  ден 250,00
  Слика на 333 AFIRMIME

  333 AFIRMIME


  Автор: Катерина Ангеловска
  Издавачка куќа: Мар-Саж
  Година на издавање: 2017
  Број на страни: 116
  Димензии: 125/195
  Корица: Мека
  Јазик: Албански
  ден 250,00
  Слика на 333 АФИРМАЦИИ

  333 АФИРМАЦИИ


  Автор: Катерина Ангеловска
  Издание: Трето
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 978-608-4569-56-5
  Година на издавање: 2017
  Број на страни: 116
  Димензии: 125/195
  Корица: Мека
  Јазик: Македонски
  ден 250,00 ден 190,00
  Слика на AWAKENING CONSCIOUSNESS

  AWAKENING CONSCIOUSNESS


  Title (Цел наслов): Awakening Consciousness: A Complete Guide to Personal and Collective Transformation
  Author (Автор): Katerina Angelovska, Radovan Vitosevic
  ISBN (ИСБН): 978608456989
  Published (Година на издавање): 2019
  Pages (Број на страни): 202
  Dimensions (Димензии): 140/210
  Cover (Корица): Paperback (мека)
  Language (Јазик): English (англиски)
  ден 400,00
  Слика на CC DAY CREAM LIGHT SPF15 50ML

  CC DAY CREAM LIGHT SPF15 50ML


  • Дневна крема
  • 50ml
  • Дерматолошки тестирано
  ден 646,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 370 ML


  Органски смирувачки интимен гел со екстракт од жалфија и алантоин кој ги смирува воспаленијата!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА И АЛОЕ – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА И АЛОЕ – 370 ML


  Органски интимен гел со екстракти од камилица и алое вера со смирувачки ефект!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЧАЈНО ДРВО И НЕВЕН – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЧАЈНО ДРВО И НЕВЕН – 370 ML


  Органски антибактериски интимен гел со екстракти од чајно дрво и невен за нормализирање на pH вредноста!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АГРАН- 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АГРАН- 150 ML


  Органски крем за лице со арганово масло за сува кожа и за кожа склона кон брчки и иритации!
  ден 305,00
  Слика на GREEN PHARMACY ПОДМЛАДУВАЧКИ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО – 400 ML

  GREEN PHARMACY ПОДМЛАДУВАЧКИ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО – 400 ML


  Лосион за тело со стабилизиран екстракт од слуз од полжав и патентиран потхранувачки комплекс Body3 ComplexTm !
  ден 580,00
  Слика на GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ – 30 ML

  GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ – 30 ML


  Растителен серум за нега на врвовите на косата!
  Начин на употреба: Се нанесуваат 1-2 капки од серумот на врвовите на мокра или сува коса. Серумот не се мие.
  Пакување: 30 ml
  Серумот не содржи парабени, вештачки бои, SLS (Sodium lauryl sulfate) и SLES (Sodium laureth sulfate).
  ден 400,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА – 250 ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА – 250 ML


  Растителен спреј еликсир за нега на оштетена, истоштена и бојадисана коса!
  ден 275,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД – 250 ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД – 250 ML


  Растителен спреј еликсир против косопад!
  ден 275,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО АРГАН И КАЛИНКА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО АРГАН И КАЛИНКА -350 ML


  Природен шампон за сува коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЖЕН-ШЕН -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЖЕН-ШЕН -350 ML


  Природно решение за масна коса со суви врвови!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КАМИЛИЦА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КАМИЛИЦА -350 ML


  Природен шампон за истоштена, третирана и слаба коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КОПРИВА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КОПРИВА -350 ML


  Природен шампон за нормална коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО НЕВЕН-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО НЕВЕН-350 ML


  Природен шампон за нормална до масна коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО РЕПАЈ-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО РЕПАЈ-350 ML


  Природно решение за проблеми со косопаст!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЦИНК И БРЕЗА-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЦИНК И БРЕЗА-350 ML


  Природно решение за да се ослободите од перутот!
  ден 290,00
  Слика на MAXI VITA КОЛАГЕН ФОРТЕ ПЛУС – 60 КАПСУЛИ

  MAXI VITA КОЛАГЕН ФОРТЕ ПЛУС – 60 КАПСУЛИ


  Додаток во исхрана

  Состав: 1 капсула содржи колаген тип 2, колаген тип 1, колаген пептиди, екстракт од босвелија, витамин С (L-аскорбинска киселина), сорбитол, магнезиум стеарат, желатин, титаниум диоксид.
  Начин на употреба: се препорачува по 1 капсула на ден по јадење со доволно течност.
  Земја на потекло на производот: Чешка
  ден 875,00
  Слика на PANTHENOL FEET CREAM 50ML

  PANTHENOL FEET CREAM 50ML


  Измазнувачка крема

  • Ексфолира, регенерира, навлажнува
  • Погоден за стапала, колена и лактите
  • Дерматолошки тестирано
  ден 386,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО БРУСНИЦА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО БРУСНИЦА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од брусница со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од жалфија со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од камилица со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО СО ЧАЈНО ДРВО – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО СО ЧАЈНО ДРВО – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од чајно дрво кој ја нормализира pH вредноста во интимната зона!
  ден 495,00
  Слика на Stolz Крем со слуз од полжав – 150 ml

  Stolz Крем со слуз од полжав – 150 ml


  Светски хит по супер цена! Со докажано регенеративно и подмладувачко дејство!
  Земја на потекло на производот: Германија
  ден 550,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 428

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 428


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 434

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 434


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 437

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 437


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 439

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 439


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 440

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 440


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 444

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 444


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 445

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 445


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.810,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 450

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 450


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 473

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 473


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 501

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 501


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 5.210,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 502

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 502


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 5.210,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 506

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 506


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 510

  VICTORIA BELS МАГНЕТНА АЛКА SB 510


  Комбинацијата на високо квалитетни материјали и изработка искомбинирана со магнети, инфрацрвени зраци, турмалин, германиум и негативни јони ја претвора оваа алка во симбол на стил, убавина и здравје.
  ден 4.010,00
  Слика на АЛЕКС ФЕРГУСОН: МОЈАТА АВТОБИОГРАФИЈА

  АЛЕКС ФЕРГУСОН: МОЈАТА АВТОБИОГРАФИЈА


  Автор: Алекса Фергусон
  Издавачка куќа: Арс ЛИБРИС
  ИСБН: 978-608-229-700-2
  Година на издавање: 2014
  Број на страни: 376
  Димензии: 145x205
  Корица: мека
  Јазик: МК
  ден 700,00
  Слика на АНАЛЕТКИ

  АНАЛЕТКИ


  Автор: Конфуциј
  Издавачка куќа: ТРИ
  ИСБН: 978-608-230-567-7
  Година на издавање: 2018
  Број на страни: 158
  Димензии: 125X195
  Корица: мека
  Јазик: македонски
  ден 199,00
  Слика на АНТОЛОГИЈА НА СТАРОГРЧКИ ПОГОВОРКИ И МУДРОСТИ

  АНТОЛОГИЈА НА СТАРОГРЧКИ ПОГОВОРКИ И МУДРОСТИ


  Автор: Валериј Софрониевски
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 978-608-4569-77-0
  Година на издавање: 2018
  Број на страни: 312
  Димензии: 140/210
  Корица: мека
  Јазик: македонски
  ден 350,00
  Слика на БИДЕТЕ ОПСЕДНАТИ ИЛИ БИДЕТЕ ПРОСЕЧНИ

  БИДЕТЕ ОПСЕДНАТИ ИЛИ БИДЕТЕ ПРОСЕЧНИ


  Автор: Грант Кардон
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 978-608-4892-15-1
  Година на издавање: 2020
  Број на страни: 232
  Димензии: 140/210
  Корица: мека
  Јазик: македонски
  ден 450,00 ден 360,00
  Слика на БИДЕТЕ СВОЈ ПСИХОТЕРАПЕВТ

  БИДЕТЕ СВОЈ ПСИХОТЕРАПЕВТ


  Автор: Џенет Рејнвотер
  Издавачка куќа: ТРИ
  ИСБН: 978-608-230-119-8
  Година на издавање: 2014
  Број на страни: 268
  Димензии: 125/195
  Корица: Мека
  Јазик: Македонски
  ден 300,00
  Слика на БУДЕЊЕ

  БУДЕЊЕ


  Автор: Ентони де Мело
  Издавачка куќа: ТРИ
  ИСБН: 9786082301075
  Година на издавање: 2013
  Број на страни: 150
  Димензии: 125X195
  Корица: мека
  Јазик: македонски
  ден 320,00
  Слика на БУДЕЊЕ НА СВЕСТА

  БУДЕЊЕ НА СВЕСТА


  Цел наслов: Будење на свеста: Комплетен водич за лична и колективна преобразба
  Број на издание: 5
  Автор: Катерина Ангеловска и Радован Витошевиќ
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 978-608-456-9893
  Година на издавање: 2019
  Број на страни: 205
  Димензии: 140/210
  Корица: Мека
  Јазик: Македонски
  ден 400,00
  Слика на ГОЛЕМАТА ЦРВЕНА КНИГА

  ГОЛЕМАТА ЦРВЕНА КНИГА


  Автор: Џелалудин Руми
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 9786084569985
  Година на издавање: 2020
  Корица: Мека
  Јазик: Македонски
  ден 350,00 ден 270,00
  Слика на ДОБРИ ВИБРАЦИИ, ДОБАР ЖИВОТ

  ДОБРИ ВИБРАЦИИ, ДОБАР ЖИВОТ


  Цел наслов: Добри вибрации, добар живот
  Автор: Векс Кинг
  Издавачка куќа: Издавачки центар ТРИ
  ИСБН: 9786082308340
  Број на страни: 240
  Димензии: 21 cm
  Корица: Мека
  Јазик: Македонски
  ден 500,00
  Филтри Close
  Min: ден 60,00 Max: ден 5.210,00
  ден60 ден5210