Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Закрепнување и регенерација

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на VITARGO® LOAD 2000GR PWD

  VITARGO® LOAD 2000GR PWD


  Vitargo е патентирана мешавина на јаглехидрати со уникатни особини, специјално формулирана за атлети за ефективно полнење на лесно достапна мускулна енергија (гликоген) во телото. Vitargo има значително голема количина на јаглехидрати, за разлика од другите спортски напитоци со јаглехидрати, поради молекуларната структура од гликоген.
  ден 2.100,00
  Слика на BCAA MICRO INSTANT JUICE 400GR + 100GR FREE

  BCAA MICRO INSTANT JUICE 400GR + 100GR FREE


  Хидролизирани, брзо солубилни
  БЦАА микро инстант џус
  Л-леуцин, л-изолеуцин, л-валин 7000 мг. во доза!
  Ултра 2:1:1 однос
  Нето: 400г.+100 г. гратис
  ден 1.790,00
  Слика на TRIBU-ZMA® 90 TAB

  TRIBU-ZMA® 90 TAB


  AmixTM Tribulus with ZMA® e одличен продукт во форма на таблета кој ја комбинира патентираната форма на ZMA® и традиционалната и стандардизирана билка Tribulus terrestris со 90% стероидни сапонини.
  ден 1.400,00
  Слика на OSTEO GELATIN 400 CAPS

  OSTEO GELATIN 400 CAPS


  Комбинација од колаген хидролизат и MSM (метилсулфонилметан).
  Желатинот ги обезбедува компонентите на колаген, кој е основно врзивно ткиво и се наоѓа во кожата,’рскавиците, ‘рбетните дискови, зглобовите, коските и забите.
  ден 1.200,00
  Слика на 100% COLLAGEN HYDROLYSATE

  100% COLLAGEN HYDROLYSATE


  Колаген тип 1 и 2
  Здрава функција на зглобовите, еластичност и флексибилност
  Промовира целосна благосостојба
  Неутрален мирис и вкус
  Чиста хидролизирана форма на колаген
  ден 1.190,00
  Слика на 100% COLLAGEN HYDROLYSATE - копирај

  100% COLLAGEN HYDROLYSATE - копирај


  Колаген тип 1 и 2
  Здрава функција на зглобовите, еластичност и флексибилност
  Промовира целосна благосостојба
  Неутрален мирис и вкус
  Чиста хидролизирана форма на колаген
  ден 1.190,00
  Слика на POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ПОРТОКАЛ

  POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ПОРТОКАЛ


  Изотоничен електролитен напиток за спортисти со 5 минерали, и јаглехидрати, со вкус на портокал.
  ден 1.190,00
  Слика на POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ЦРВЕНО ОВОШЈЕ

  POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ЦРВЕНО ОВОШЈЕ


  Изотоничен електролитен напиток за спортисти со 5 минерали, и јаглехидрати, со вкус на црвено овошје.
  ден 1.190,00
  Слика на HYDRATE & PERFORM LEMON 400 G

  HYDRATE & PERFORM LEMON 400 G


  Менаџирање на хидратацијата; Зголемување на издржливоста; Оптимизирање на опоравокот
  ден 470,00
  Слика на HYDRATE & PERFORM ORANGE 400 G

  HYDRATE & PERFORM ORANGE 400 G


  Менаџирање на хидратацијата; Зголемување на издржливоста; Оптимизирање на опоравокот
  ден 470,00
  Слика на OMEGAPRO 20 SOFTGELS

  OMEGAPRO 20 SOFTGELS


  Паковање: 20 Softgels
  Dietary supplement with concentrated fish oil suitable for adults and rich in Omega-3 fatty acids 5-star IFOS certification.
  ден 350,00
  Слика на OMEGAPRO 240 SOFTGELS

  OMEGAPRO 240 SOFTGELS


  Паковање: 240 Softgels
  Dietary supplement with concentrated fish oil suitable for adults and rich in Omega-3 fatty acids 5-star IFOS certification.
  ден 3.780,00
  Слика на KFD PROBIOTIC – 60 CAPS.

  KFD PROBIOTIC – 60 CAPS.


  Дури 10 видови на пробиотични бактерии
  Прoбиотик додаток (FOS)
  ден 990,00
  Слика на COLLAGEN RENOVER | 350 GR

  COLLAGEN RENOVER | 350 GR


  Ја обновува зглобната рскавица и ја одржува кожата здрава и убава
  Силни зглобови и убава кожа
  Комплекс за регенерација на рскавицата
  Високо биоактивни колаген пептиди
  Колаген хидролизат+ витамин ц
  ден 990,00
  Слика на COLLAGEN SHADOW 240ГР 20 ДОЗИ

  COLLAGEN SHADOW 240ГР 20 ДОЗИ


  Напредна формула на Колаген пептиди со мега доза Глукозамин, Мсм, Хондоитин, Витамин Ц и Електролити
  ✓ КОСКИ ✓ ЗГЛОБОВИ ✓’РСКАВИЦА
  5400 mg колаген хидролизат
  ден 1.190,00
  Филтри Close
  Min: ден 350,00 Max: ден 3.780,00
  ден350 ден3780