Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ЗАДНИ ДИСК ПЛОЧКИ KAWASAKI


  Опис: Пар задни диск плочки KAWASAKI
  Органски, Nagano Asbestos Free-senze brake pads FA192
  Одговараат на повеќе модели KAWASAKI
  Made in Taiwan
  Шифра: 500176
  ден 950,00
  i h
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *