Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Yamamoto

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ACETYL L-CARNITINE 1000MG 60 TABLETS

  ACETYL L-CARNITINE 1000MG 60 TABLETS


  Acetyl L-CARNITINE
  60 капсули
  60 дози
  73 g нето тежина
  Произведено во Италија
  ден 1.190,00
  Слика на AI-BURN | 120 CAPS

  AI-BURN | 120 CAPS


  Ви треба квалитетен и ефективен согорувач на масти ?
  Yamamoto Ai Burn е вистински избор ‼️
  Одличен природен состав
  Квалитет каков што нема ниту еден друг согорувач
  Блистер амбалажа 120 капсули
  Супер цена 1200ден
  ден 1.200,00
  Слика на AI-BURN | 20 CAPS

  AI-BURN | 20 CAPS


  Ви треба квалитетен и ефективен согорувач на масти ?
  Yamamoto Ai Burn е вистински избор !!
  Одличен природен состав
  Квалитет каков што нема ниту еден друг согорувач
  Блистер амбалажа 20 капсули
  Супер цена 200ден
  ден 200,00
  Слика на AI-BURN® HARDCORE 20 CAPSULES

  AI-BURN® HARDCORE 20 CAPSULES


  Ai-BURN HARDCORE е додаток во исхраната базиран на растителни екстракти. Конкретно зелениот чај промовира рамнотежа на телесната тежина, а горчливиот портокал го подржува липидниот метаболизам. Се препорачува за возрасни во контекст на нискокалорични диети насочени кон контролирање и намалување на телесната тежина.
  ден 350,00
  Слика на Ai-LIPOROL® 180 CAPS

  Ai-LIPOROL® 180 CAPS


  Паковање: 180 Капсули
  ден 3.160,00
  Слика на Ai-LIPOROL® 20 CAPS

  Ai-LIPOROL® 20 CAPS


  Паковање: 20 Капсули
  ден 390,00
  Слика на Ai-LIPOROL® 90 CAPS

  Ai-LIPOROL® 90 CAPS


  Паковање: 90 Капсули
  ден 1.690,00
  Слика на AI-LIPOROL® 90 CAPSULES

  AI-LIPOROL® 90 CAPSULES


  AI-LIPOROL е додаток во исхраната базиран на глукоманан, со растителни екстракти и кофеин, назначен во контекст на нискокалорични диети насочени кон контролирање и намалување на телесната тежина.
  ден 2.290,00
  Слика на CLA PRO CLARINOL® QUALITY 120 SOFTGELS

  CLA PRO CLARINOL® QUALITY 120 SOFTGELS


  Yamamoto® Nutrition Cla PRO Clarinol® Quality e додаток во исхраната кој овозможува 2.4 грама Clarinol (R) конјуктивирана линолеична киселина, пририоден извор на CLA од масло од шафран, кој се користи со години во полето на суплементацијата.
  ден 1.390,00
  Слика на CREA POWDER CREAPURE® QUALITY 500 GR.

  CREA POWDER CREAPURE® QUALITY 500 GR.


  Yamamoto® Nutrition ви го претставува Crea POWDER Creapure® Quality. CreaPOWDER е додаток во исхраната кој обезбедува 3 g креатин, соодветен за спортисти кои извршуваат интензивни физички активности. Креатинот ги зголемува физичките перформанси при последователни рафали на краткотрајни, интензивни физички вежби.*
  ден 1.190,00
  Слика на GLUTAMASS POWDER 600 GR

  GLUTAMASS POWDER 600 GR


  Glutamass POWDER е додаток во исхраната со чист Л-глутамин во прав.
  Без вкус.
  ден 1.490,00
  Слика на MUSCLE WHEY COMPLEX 2KG

  MUSCLE WHEY COMPLEX 2KG


  Muscle Whey COMPLEX е составен од концентрат протеин од сурутка, кој одговара на потребите на спортистите под интензивна физичка активност. Протеинот придонесува за раст и оддржување на мускулната маса. Протеинот од сурутка природно содржи аминокиселини од врзан ланец (BCAA).
  ден 3.500,00
  Слика на OMEGAPRO 20 SOFTGELS

  OMEGAPRO 20 SOFTGELS


  Паковање: 20 Softgels
  Dietary supplement with concentrated fish oil suitable for adults and rich in Omega-3 fatty acids 5-star IFOS certification.
  ден 350,00
  Слика на OMEGAPRO 240 SOFTGELS

  OMEGAPRO 240 SOFTGELS


  Паковање: 240 Softgels
  Dietary supplement with concentrated fish oil suitable for adults and rich in Omega-3 fatty acids 5-star IFOS certification.
  ден 3.780,00