Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Xiaomi

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на XIAOMI REDMI 8A

  XIAOMI REDMI 8A


  Eкран: 6.22 инчи (720x1520 pixels)
  Камера: 12MP, 1080p
  Рам: 2-4GB RAM
  Батерија: 5000mAh
  ден 8.399,00