Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  XCL

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на XCL 5.1 HOME THEATER SURROUND SYSTEM DM-6561

  XCL 5.1 HOME THEATER SURROUND SYSTEM DM-6561


  Тип на производ: Сараунд систем 5.1 за домашно кино со одличен звук и моќен бас
  Моќност: 120W (45W Subwoofer + 5x15W) Real Music Power
  ден 8.990,00