Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Wiko

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на WIKO Y81

  WIKO Y81


  Eкран: 6.2 inch , HD+ 720* 1520, pixel density : 270 PPi
  Камера: 13 MP
  Димензии: 157.9 * 76.1 * 8.3 mm
  Боја: Златна
  ден 6.999,00