Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  WAVE GUARD


  99% ефикасна локална заштита од штетното влијание на опасните електромагнетни зрачења од современите средства за комуникација.
  Шифра: 11425
  ден 435,00
  i h

  Wave Guard Ве заштитува и го чува централниот нервен систем и целиот организам од развивање на болести како последица на употребата на средствата за масовна комуникација.

  Wave Guard одговара за сите видови на мобилни телефони.

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Wave Guard Ве заштитува и го чува централниот нервен систем и целиот организам од развивање на болести како последица на употребата на средствата за масовна комуникација.

  Wave Guard одговара за сите видови на мобилни телефони.

  Ознаки за производ