Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Vivax

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV - 40LE121T2S2 SMART

  VIVAX IMAGO LED TV - 40LE121T2S2 SMART


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Оперативен систем Android
  Тип на ТВ SMART
  Дијагонала 40" / 100 cm
  ден 11.760,00
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV-40

  VIVAX IMAGO LED TV-40


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Тип на ТВ non Smart
  Дијагонала 40" / 100 cm
  ден 10.750,00
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV-49S60T2S2 SMART

  VIVAX IMAGO LED TV-49S60T2S2 SMART


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Тип на ТВ SMART
  Дијагонала 49" / 124 cm
  Оперативен систем Android
  ден 15.588,00
  Слика на VIVAX SMART FLY5 LITE

  VIVAX SMART FLY5 LITE


  Eкран: 5.71 инчи (1520×720px)
  Камера: 13.0MP+VGA, 8MP
  Рам: 32GB,RAM 3GB
  Батерија: 3000mAh
  ден 6.499,00
  Слика на VIVAX-FUN S1

  VIVAX-FUN S1


  Eкран: FWVGA+(480*960)
  Камера: 5,0 MP
  Димензии: 141*66.3*9.85mm
  Боја: Сива
  ден 4.799,00
  Слика на VIVAX 3.5 KW R+DESIGN GOLD

  VIVAX 3.5 KW R+DESIGN GOLD

  VIVAX инвертер клима – ACP-12CH35AERI R32 GOLD, Температурен опсег на ладење и греењењ:-20°C до +50°C

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 34.999,00
  Слика на VIVAX 3.5 KW R+DESIGN RED

  VIVAX 3.5 KW R+DESIGN RED

  ACP-12CH35AERI R32 RED R design е Vivax од 3,62kW инвертер клима, А++ енергетска класа на ладење, Температурен опсег на ладење и греењењ:-20°C до +50°C

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 34.999,00
  Слика на VIVAX 3.5 KW R+DESIGN SILVER

  VIVAX 3.5 KW R+DESIGN SILVER

  ACP-12CH35AERI R32 SILVER R design е Vivax од 3,62kW инвертер клима, А++ енергетска класа на ладење

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 34.999,00
  Слика на VIVAX 3.5 KW R+DESIGN SILVER MIRROR

  VIVAX 3.5 KW R+DESIGN SILVER MIRROR

  ACP-12CH35AERI R32 SILVER MIRROR R design е Vivax од 3,62kW инвертер клима, А++ енергетска класа на ладење, Температурен опсег на ладење и греењењ:-20°C до +50°C

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 35.999,00
  Слика на VIVAX 5.5 KW R+DESIGN SILVER MIRROR

  VIVAX 5.5 KW R+DESIGN SILVER MIRROR

  VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32 SILVER MIRROR, Работна температура-20°C – 50°C

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 48.999,00
  Слика на VIVAX R+DESIGN 3.5 KW

  VIVAX R+DESIGN 3.5 KW

  VIVAX инвертер клима R+ DESIGN – ACP-12CH35AERI+ R32

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 34.999,00
  Слика на VIVAX R+DESIGN 7.0 KW

  VIVAX R+DESIGN 7.0 KW

  VIVAX инвертер клима ACP-24CH70AERI+ R32, Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.5/4), Работна температура-20 / +50

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 63.999,00
  Слика на VIVAX V DESIGN 3.5 KW GOLD

  VIVAX V DESIGN 3.5 KW GOLD

  ACP-12CH35AEVI R32 GOLD е Vivax од 3,52kW инвертер клима, А++ енергетска класа на ладење, Температурен опсег на ладење и греењењ:-20°C до +50°C

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 38.999,00
  Слика на VIVAX V DESIGN 3.5 KW GRAY/MIRROR

  VIVAX V DESIGN 3.5 KW GRAY/MIRROR

  ACP-12CH35AEVI R32 GRAY/MIRROR е Vivax од 3,52kW инвертер клима, А++ енергетска класа на ладење. Температурен опсег на ладење и греењењ:-20°C до +50°C

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 38.999,00