Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Verbatim Stockholm

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП - VERBATIM STOCKHOLM

  РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП - VERBATIM STOCKHOLM


  - Одговара на повеќето 16 ″ тетратки,
  - Лесен ранец,
  - Голем дополнителен простор,
  - Џеб за таблети,
  - Деловен организатор,
  - Џеб за брз пристап,
  - Надворешни држачи за чадор / шишиња,
  -Задна подлога,
  - Прерамки кои апсорбираат шок,
  - Појас за дојка,
  - Армирана рачка за носење,
  - Во согласност со водечките авиокомпании * ограничувања за рачен багаж,
  - Verbatim 2-годишна ограничена гаранција.
  ден 5.290,00
  Слика на ТОРБА ЗА ПАТУВАЊЕ СО 2 ТРКАЛА - VERBATIM COPENHAGEN NOTEBOOK ROLLER 16

  ТОРБА ЗА ПАТУВАЊЕ СО 2 ТРКАЛА - VERBATIM COPENHAGEN NOTEBOOK ROLLER 16


  Капацитет: 36 Л.

  Димензии: 25cm x 38,5cm x 45cm (Д x Ш x В).
  ден 9.850,00
  Слика на VERBATIM DVD+R DL 8.5GB DUAL LAYER 8X INKJET PRINTABLE LIFE SERIES

  VERBATIM DVD+R DL 8.5GB DUAL LAYER 8X INKJET PRINTABLE LIFE SERIES


  Тип на производ: Verbatim DVD+R DL е диск што може да се снима од двете страни и обезбедува капацитет од 8,5 GB на една страна (2,6 GB за дискови од 8 cm).
  ден 1.800,00