Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  VB Collagena Clinic & Aloe Professional

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на VB LIFT СЕРУМ

  VB LIFT СЕРУМ


  Интензивно освежување и затегнување на кожата.
  ден 1.090,00
  Слика на VB АКТИВЕН КРЕМ ,,ТАЈНАТА НА УБАВИНАТА” СО ДОЛГОТРАЕН ИЗБЕЛУВАЧКИ ЕФЕКТ И ПРИРОДНА UVA-UVB ЗАШТИТА – 75ML

  VB АКТИВЕН КРЕМ ,,ТАЈНАТА НА УБАВИНАТА” СО ДОЛГОТРАЕН ИЗБЕЛУВАЧКИ ЕФЕКТ И ПРИРОДНА UVA-UVB ЗАШТИТА – 75ML


  Уникатна формула со 100% природен состав и UV – A и UV – B заштита наменета за нега на зрела кожа.
  ден 1.710,00
  Слика на VB СЕРУМ ЗА ОБЛАСТА ОКОЛУ ОЧИТЕ – 35ML

  VB СЕРУМ ЗА ОБЛАСТА ОКОЛУ ОЧИТЕ – 35ML


  Природна нега со Алое Вера и Хијалуронска киселина за измазнување на брчките и отстранување на темните кругови околу очите.
  ден 1.090,00
  Слика на VB ТОТАЛ ЕФЕКТ ГЕЛ СО ПРОПОЛИС И ЧАЈНО ДРВО

  VB ТОТАЛ ЕФЕКТ ГЕЛ СО ПРОПОЛИС И ЧАЈНО ДРВО


  Гел кој го потпомага отстранувањето на малите аномалии на кожата со Алое Вера, чајно дрво и прополис.
  ден 1.090,00