Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ULTRA MICROFIBER PREMIUM ПРОФЕСИОНАЛНА УНИВЕРЗАЛНА КРПА – РОЗЕ


  За професионално чистење на секаков тип на нечистотии во домот, канцеларијата и насекаде каде што има потреба!
  Шифра: 11420
  ден 420,00
  i h

  Крпа наменета за професионално чистење на домот, канцеларијата, автомобилот, градинката, училиштето и насекаде каде што има потреба
  од професионално чистење!!! Освен што отстранува нечистотии од сите површини во домот како што се: плакари, мијалници, плочки, рачки на врати и сл., крпата успешно се справува и со свежи дамки на тапациран мебел, облека и различни видови на текстил и ткаенини. Може да се користи и за полирање на сервиси за јадење и чаши.

  Исклучителната мекост ја прави оваа крпа погодна дури и за за отстранување на шминка и нечистотии од кожата на лицето!

  Важно! По чистењето на груби нечистотии, како на пример маснотии од шпоретот, препорачуваме крпата веднаш да се исплакне , со цел подолго да ги задржи своите својства! По подолга употреба бојата на крпата може малку да го изгуби сјајот, но тоа во никој случај не влијае врз
  квалитетот на чистење и квалитетот на на ултра тенкото микрофиберно влакно .

  Површините исчистени со оваа крпа се валкаат помалку и побавно, бидејќи бактериите и другите микрооганизми се отстранети над 99,2% со секое чистење!

  10 дение

  Димензии: 40*40 cm

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Крпа наменета за професионално чистење на домот, канцеларијата, автомобилот, градинката, училиштето и насекаде каде што има потреба
  од професионално чистење!!! Освен што отстранува нечистотии од сите површини во домот како што се: плакари, мијалници, плочки, рачки на врати и сл., крпата успешно се справува и со свежи дамки на тапациран мебел, облека и различни видови на текстил и ткаенини. Може да се користи и за полирање на сервиси за јадење и чаши.

  Исклучителната мекост ја прави оваа крпа погодна дури и за за отстранување на шминка и нечистотии од кожата на лицето!

  Важно! По чистењето на груби нечистотии, како на пример маснотии од шпоретот, препорачуваме крпата веднаш да се исплакне , со цел подолго да ги задржи своите својства! По подолга употреба бојата на крпата може малку да го изгуби сјајот, но тоа во никој случај не влијае врз
  квалитетот на чистење и квалитетот на на ултра тенкото микрофиберно влакно .

  Површините исчистени со оваа крпа се валкаат помалку и побавно, бидејќи бактериите и другите микрооганизми се отстранети над 99,2% со секое чистење!

  10 дение

  Димензии: 40*40 cm