Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ULTRA MICROFIBER PREMIUM ПРОФЕСИОНАЛНА КРПА ЗА СТАКЛО- ЗЕЛЕНА


  Крпа со која прозорците, огледалата и металните површини ќе блеснат!
  Шифра: 11419
  ден 550,00
  i h

  Уникатното тенко влакно и специјално патентираниот метод на ткаење ја прават оваа крпа незаменлива во секој дом, автомобил и канцеларија! Исклучително ефикасна за чистење и полирање на стакло, метални површини, прозорци, ретровизори, витрини, маси, ормани, мијалници, кристални и стаклени сервиси, екрани на телевизори и други техники уреди.

  Површините исчистени со оваа крпа се валкаат помалку и побавно, бидејќи бактериите и другите микрооганизми се отстранети над 99,2% со секое чистење!

  Важно! Ако површината која ја чистите, била претходно чистена со хемиски средства, неопходно е да се исчисти барем 2-3 пати со влажна професионална крпа за прозорци со цел да се отстранат наталожените слоеви од средства за чистење. При употреба врз стаклени површини не остануваат влакненца!

  10 дение

  Димензии: 60*40 cm

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Уникатното тенко влакно и специјално патентираниот метод на ткаење ја прават оваа крпа незаменлива во секој дом, автомобил и канцеларија! Исклучително ефикасна за чистење и полирање на стакло, метални површини, прозорци, ретровизори, витрини, маси, ормани, мијалници, кристални и стаклени сервиси, екрани на телевизори и други техники уреди.

  Површините исчистени со оваа крпа се валкаат помалку и побавно, бидејќи бактериите и другите микрооганизми се отстранети над 99,2% со секое чистење!

  Важно! Ако површината која ја чистите, била претходно чистена со хемиски средства, неопходно е да се исчисти барем 2-3 пати со влажна професионална крпа за прозорци со цел да се отстранат наталожените слоеви од средства за чистење. При употреба врз стаклени површини не остануваат влакненца!

  10 дение

  Димензии: 60*40 cm