Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Опрема и додатоци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 4K HDMI SWITCH 4XPORT ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4KX2K HDTV

  4K HDMI SWITCH 4XPORT ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4KX2K HDTV


  Тип на производ: 4K HDMI Switch 4xPort ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4Kx2k @60Hz HDTV

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.300,00
  Слика на 4K HDMI SWITCH 5XPORT INTELLIGENT 1080P 4KX2K HDTV AC3 DTS DOLBY

  4K HDMI SWITCH 5XPORT INTELLIGENT 1080P 4KX2K HDTV AC3 DTS DOLBY


  Тип на производ: 5 Port Intelligent 4K HDMI Switch Box

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 800,00
  Филтри Close
  Min: ден 800,00 Max: ден 1.300,00
  ден800 ден1300