Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Trec Nutrition

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 100% WHEY 100 - 900 GR

  100% WHEY 100 - 900 GR


  Чист протеин идеален за изградба на мускулна маса и контрола на телесната тежина
  22г протеин | 2г јаглехидрати | 0г шекери | 0.7г масти | 7г БЦАА
  Во 1 порција 30г
  Инстант растворливост – Одчичен вкус
  ден 1.490,00
  Слика на ASHWAGANDHA 800 60 CAPS

  ASHWAGANDHA 800 60 CAPS


  ASHWAGANDHA ROOT EXTRACT
  9% со анолиди
  Препорачано за атлети изложени на висок стрес
  ден 590,00
  Слика на L-CARNITINE 3000 – 1000ML – 80 PORTIONS

  L-CARNITINE 3000 – 1000ML – 80 PORTIONS


  L-CARNITINE 3000 is a preparation containing liquid L-carnitine formula.
  Supports metabolism of lipids.
  Increases energy production.
  Contains high dose of liquid l-carnitine.
  ден 1.500,00
  Слика на L-CARNITINE 3000 – 500ML – 40 PORTIONS

  L-CARNITINE 3000 – 500ML – 40 PORTIONS


  L-CARNITINE 3000 is a preparation containing liquid L-carnitine formula.
  Supports metabolism of lipids.
  Increases energy production.
  Contains high dose of liquid l-carnitine.
  ден 900,00
  Слика на M-C-T GOLD 400ML

  M-C-T GOLD 400ML


  100% M-C-T oil
  Комплекс на триглицериди со среден ланец.
  M-C-T Gold содржи триглицериди со среден ланец.
  Тоа се посебен вид на масти кои се апсорбираат брзо и лесно.
  M-C-T Gold често го користат спортистите како алтернативен извор на енергија.
  ден 590,00 ден 490,00
  Слика на TESTOXX | 60 CAPS

  TESTOXX | 60 CAPS


  Специјална формула за мажи:
  Природна поддршка за мажи
  6 хербални екстракти
  Адаптогена сила на ашваганда и мака
  ден 1.490,00
  Слика на TRIBULON BLACK | 120 CAPS

  TRIBULON BLACK | 120 CAPS


  Tribulon Black е професионална формула која содржи ултра концентриран екстракт од трибулус, стандардизиран на рекордно ниво – 95% биоактивни сапонини. Жителите на Азија со години ја консумирале оваа билка како традиционален афродизијак. Tribulon Black обезбедува природни растителни стероиди. Хемиската структура на овие молекули е слична на онаа на тестостеронот. Tribulon Black е додаток во исхраната со концентрирани стероидни сапонини.
  ден 1.390,00
  Слика на TRIBULON BLACK | 60 CAPS

  TRIBULON BLACK | 60 CAPS


  Tribulon Black е професионална формула која содржи ултра концентриран екстракт од трибулус, стандардизиран на рекордно ниво – 95% биоактивни сапонини. Жителите на Азија со години ја консумирале оваа билка како традиционален афродизијак. Tribulon Black обезбедува природни растителни стероиди. Хемиската структура на овие молекули е слична на онаа на тестостеронот. Tribulon Black е додаток во исхраната со концентрирани стероидни сапонини.
  ден 890,00