Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  TOYZ ДРВЕН БАЛАНС ВЕЛОСИПЕД ZAP - GREY

  Бренд: TOYZ

  Возраст: 2-6 години
  Максимална тежина: 30 кг
  Произведено во Полска
  Шифра: 700084
  ден 4.500,00
  i h

  Zap дрвениот баланс велосипед е со разновидни форми и бои, гумени тркала што ветува одлична забава за вашето дете.

  - Возраст: 2-6 години

  - Максимална тежина: 30 кг

  - Удобно возење по нерамен терен

  - Густи гумени гуми

  - Одличен изглед кој ветува забава

  - Торба за додатоци и играчки 

  - Едноставно и безбедно маневрирање

  - Одговара на висината на вашето дете поради прилагодливата висина седиште

  - Долговечност - цврстата рамка и високо квалитетните материјали овозможуваат многу години забава на детето

  - Тежина на баланс велосипедот: 6,6 кг

  - Димензии: L. 80 см / W. 40 см / H. 58,5 см

  - Димензии на тркала: 12″ (гумени гуми исполнети со еластична пена), Ширина на гуми: 4 см

  - Висина на седиштето: 36,5-41 см

  - Гаранција за безбедност - велосипедот поседува целиот тест што го бараат прописите на ЕУ

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Zap дрвениот баланс велосипед е со разновидни форми и бои, гумени тркала што ветува одлична забава за вашето дете.

  - Возраст: 2-6 години

  - Максимална тежина: 30 кг

  - Удобно возење по нерамен терен

  - Густи гумени гуми

  - Одличен изглед кој ветува забава

  - Торба за додатоци и играчки 

  - Едноставно и безбедно маневрирање

  - Одговара на висината на вашето дете поради прилагодливата висина седиште

  - Долговечност - цврстата рамка и високо квалитетните материјали овозможуваат многу години забава на детето

  - Тежина на баланс велосипедот: 6,6 кг

  - Димензии: L. 80 см / W. 40 см / H. 58,5 см

  - Димензии на тркала: 12″ (гумени гуми исполнети со еластична пена), Ширина на гуми: 4 см

  - Висина на седиштето: 36,5-41 см

  - Гаранција за безбедност - велосипедот поседува целиот тест што го бараат прописите на ЕУ