Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ТКАЕНИНИ

  Бренд: Топер

  Категорија: Едукативни изданија
  Едиција: Ајде да создаваме
  Димензии: 214/283 mm-32 страници
  Издавачка куќа: Топер
  Шифра: 200550
  ден 138,00
  i h

  Низ овие страници ќе најдеш серија забавни рачни изработки направени со ткаенина. Остави да те изненади секоја идеја и со сопствени раце направи цел еден свет од непресушна фантазија.

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Низ овие страници ќе најдеш серија забавни рачни изработки направени со ткаенина. Остави да те изненади секоја идеја и со сопствени раце направи цел еден свет од непресушна фантазија.

  Ознаки за производ