Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Терапевтски производи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE БИОМАГНЕТНА ПРОСТИРКА ЗА СЕДЕЊЕ

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE БИОМАГНЕТНА ПРОСТИРКА ЗА СЕДЕЊЕ


  Фантастична комбинација од магнетно поле и сребрени јони.
  ден 8.420,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE ЕЛЕК СО МЕРИНО ВОЛНА, МАГНЕТИ И СРЕБРО

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE ЕЛЕК СО МЕРИНО ВОЛНА, МАГНЕТИ И СРЕБРО


  Фантастична комбинација од висококвалитетна мерино волна, магнетно поле и сребрени јони.
  ден 6.020,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE ЌЕБЕ ОД МЕРИНО ВОЛНА И ПАМУК

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE ЌЕБЕ ОД МЕРИНО ВОЛНА И ПАМУК


  За здрав и комфортен сoн!
  ден 13.960,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE ЌЕБЕ СО ДУПЛА ДЕБЕЛИНА ОД МЕРИНО ВОЛНА
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА ОД МЕРИНО ВОЛНА И ПАМУК
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE НАД ДУШЕК ОД МЕРИНО ВОЛНА И ПАМУК

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE НАД ДУШЕК ОД МЕРИНО ВОЛНА И ПАМУК


  За здрав и комфортен сoн!
  ден 10.750,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE ПЕРНИЦА ОД МЕМОРИ ПЕНА

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE ПЕРНИЦА ОД МЕМОРИ ПЕНА


  За здрав и комфортен сoн!
  ден 2.010,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE ПЕРНИЦА ОД МЕРИНО ВОЛНА

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE ПЕРНИЦА ОД МЕРИНО ВОЛНА


  За здрав и комфортен сoн!
  ден 3.130,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE ПОЈАС ЗА КОЛЕНО СО МЕРИНО ВОЛНА, МАГНЕТИ И СРЕБРО

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE ПОЈАС ЗА КОЛЕНО СО МЕРИНО ВОЛНА, МАГНЕТИ И СРЕБРО


  Фантастична комбинација од висококвалитетна мерино волна, магнетно поле и сребрени јони.
  ден 1.200,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE ПОЈАС ЗА ПОЛОВИНА СО МЕРИНО ВОЛНА, МАГНЕТИ И СРЕБРО

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE ПОЈАС ЗА ПОЛОВИНА СО МЕРИНО ВОЛНА, МАГНЕТИ И СРЕБРО


  Фантастична комбинација од висококвалитетна мерино волна, магнетно поле и сребрени јони.
  ден 1.920,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE СТАНДАРДНО ЌЕБЕ ОД МЕРИНО ВОЛНА

  GREEN MASTER MERINO HOME LINE СТАНДАРДНО ЌЕБЕ ОД МЕРИНО ВОЛНА


  За здрав и комфортен сoн!
  ден 10.350,00
  Слика на GREEN MASTER MERINO HOME LINE ТОП ДУШЕК 3 ВО 1 ОД МЕРИНО ВОЛНА СО МАГНЕТНО ПОЛЕ И КАРБОНСКИ НИШКИ
  Слика на JOCCA МАСАЖЕР ЗА ГРБ

  JOCCA МАСАЖЕР ЗА ГРБ


  Квалитетна масажа на грбот кога и каде и да посакате!
  ден 3.380,00
  Слика на JOCCA ПОЈАС СО САУНА ЕФЕКТ

  JOCCA ПОЈАС СО САУНА ЕФЕКТ


  Совршено решение за согорување на вишокот маснотии во пределот на абдоменот, колковите, половината и бутовите.
  ден 1.455,00
  Слика на JOCCA ПРОСТИРКА ЗА МАСАЖА

  JOCCA ПРОСТИРКА ЗА МАСАЖА


  Квалитетна масажа – кога и да посакате!
  ден 6.750,00
  Слика на DR.NATURE ТУРМАЛИНСКА ЈАКА ЗА ВРАТ

  DR.NATURE ТУРМАЛИНСКА ЈАКА ЗА ВРАТ


  Турмалинска јака за врат создадена по јапонска технологија која допринесува за олеснување на болки и укоченост во вратот и рамената!
  ден 1.200,00
  Слика на DR.NATURE ТУРМАЛИНСКА МАСКА ЗА ОЧИ

  DR.NATURE ТУРМАЛИНСКА МАСКА ЗА ОЧИ


  Турмалинска маска за очи создадена по јапонска технологија која допринесува за релаксација и заштита на очите!
  ден 800,00
  Слика на DR.NATURE ТУРМАЛИНСКИ ПОЈАС ЗА ЗГЛОБ

  DR.NATURE ТУРМАЛИНСКИ ПОЈАС ЗА ЗГЛОБ


  Турмалинскиот појас за зглоб е создаден по јапонска технологија која допринесува за олеснување на болки и укоченост во зглобовите и екстремитетите!
  ден 760,00
  Слика на DR.NATURE ТУРМАЛИНСКИ ПОЈАС ЗА КОЛЕНО

  DR.NATURE ТУРМАЛИНСКИ ПОЈАС ЗА КОЛЕНО


  Турмалинскиот појас за колено е создаден по јапонска технологија која допринесува за олеснување на болки и укоченост во колената и долните екстремитети!
  ден 760,00
  Слика на COOL TOUCH МИКРОФИБЕРНА ЛЕДЕНА КРПА

  COOL TOUCH МИКРОФИБЕРНА ЛЕДЕНА КРПА


  Практична и корисна секогаш кога сакате да се разладите!
  ден 435,00
  Филтри Close
  Min: ден 435,00 Max: ден 19.970,00
  ден435 ден19970