Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Тенџериња

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  ТЕНЏЕРЕ СО РАЧКА Ф20 2л

  ТЕНЏЕРЕ СО РАЧКА Ф20 2л

  Art. No Ø cm H cm V lit 72607 20 8 2 Ова тенџере е идеално како за пржење така и за варење на храната. Со неговиот дизајн, меѓу тава и тенџере погодно е за најразлична подготовка на храна, особено корисен за месо кое прво се пропржува па потоа се вари. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.500,00
  ТЕНЏЕРЕ Ф20

  ТЕНЏЕРЕ Ф20 2,5л

  Садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло и здравствена исправност. Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.
  ден 1.758,00
  ТЕНЏЕРЕ Ф20

  ТЕНЏЕРЕ Ф22 4л

  Art. No Ø cm H cm V lit 72604 22 11 4 Садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло и здравствена исправност. Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.
  ден 1.955,00
  ТЕНЏЕРЕ Ф20

  ТЕНЏЕРЕ Ф24 5л

  Art. No Ø cm H cm V lit 72605 24 12 5 Садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло и здравствена исправност. Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.
  ден 2.330,00
  ТЕНЏЕРЕ Ф20

  ТЕНЏЕРЕ Ф28 8.5л

  Art. No Ø cm H cm V lit 72623 28 14,5 8.5 Садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло и здравствена исправност. Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.
  ден 2.990,00
  Филтри Close
  Min: ден 1.500,00 Max: ден 2.990,00
  ден1500 ден2990