Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Телевизори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV - 40LE121T2S2 SMART

  VIVAX IMAGO LED TV - 40LE121T2S2 SMART


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Оперативен систем Android
  Тип на ТВ SMART
  Дијагонала 40" / 100 cm
  ден 11.760,00
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV-40

  VIVAX IMAGO LED TV-40


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Тип на ТВ non Smart
  Дијагонала 40" / 100 cm
  ден 10.750,00
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV-49S60T2S2 SMART

  VIVAX IMAGO LED TV-49S60T2S2 SMART


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Тип на ТВ SMART
  Дијагонала 49" / 124 cm
  Оперативен систем Android
  ден 15.588,00
  Филтри Close
  Min: ден 10.750,00 Max: ден 15.588,00
  ден10750 ден15588