Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Телевизори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 4K HDMI SWITCH 4XPORT ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4KX2K HDTV

  4K HDMI SWITCH 4XPORT ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4KX2K HDTV


  Тип на производ: 4K HDMI Switch 4xPort ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4Kx2k @60Hz HDTV

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.300,00
  Слика на 4K HDMI SWITCH 5XPORT INTELLIGENT 1080P 4KX2K HDTV AC3 DTS DOLBY

  4K HDMI SWITCH 5XPORT INTELLIGENT 1080P 4KX2K HDTV AC3 DTS DOLBY


  Тип на производ: 5 Port Intelligent 4K HDMI Switch Box

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 800,00
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV - 40LE121T2S2 SMART

  VIVAX IMAGO LED TV - 40LE121T2S2 SMART


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Оперативен систем Android
  Тип на ТВ SMART
  Дијагонала 40" / 100 cm
  ден 11.760,00
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV-40

  VIVAX IMAGO LED TV-40


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Тип на ТВ non Smart
  Дијагонала 40" / 100 cm
  ден 10.750,00
  Слика на VIVAX IMAGO LED TV-49S60T2S2 SMART

  VIVAX IMAGO LED TV-49S60T2S2 SMART


  Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
  Тип на ТВ SMART
  Дијагонала 49" / 124 cm
  Оперативен систем Android
  ден 15.588,00
  Филтри Close
  Min: ден 800,00 Max: ден 15.588,00
  ден800 ден15588