Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Тави

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  ВОГ ТАВА

  ВОК ТАВА

  Карактеристики: Дијаметар: ф28 Со иновативна технологија на комбинирање на внатрешен слој од алуминиум со инокс 18/10 (3 СЛОЈА инокс,алуминиум, инокс) Братство Премиум е класичен пример за идеален микс на форма и функција. Премиум изведбата на јадро од алуминиум овозможува рамномерна дистрибуција на топлинска енергија, а внатрешниот слој од не'рѓосувачки челик инокс 18/10 го прави готвењето БЕЗБЕДНО и ЗДРАВО.Чувствувајте се како професионалец во својот дом
  ден 2.100,00
  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф20

  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф20

  Art. No Ø cm H cm V lit 72713 20 4,5 1,25 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.750,00
  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф24

  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф24

  Art. No Ø cm H cm V lit 72715 24 4,7 2 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.810,00
  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф26

  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф26

  Art. No Ø cm H cm V lit 72716 26 5 2,5 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 2.000,00
  ТАВА СО РАЧКА Ф20

  ТАВА СО РАЧКА Ф20

  Art. No Ø cm H cm V lit 71713 20 4,5 1.25 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.300,00
  ТАВА СО РАЧКА Ф20

  ТАВА СО РАЧКА Ф24

  Art. No Ø cm H cm V lit 71715 24 4,7 2 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.350,00
  ТАВА СО РАЧКА Ф20

  ТАВА СО РАЧКА Ф26

  Art. No Ø cm H cm V lit 71716 26 5 2.5 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.700,00
  Филтри Close
  Min: ден 1.300,00 Max: ден 2.100,00
  ден1300 ден2100