Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Stoneline

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на STONELINE ГРИЛ ТАВА

  STONELINE ГРИЛ ТАВА


  Направете пикник во Вашиот дом и испечете ја најсочната и највкусната скара!
  ден 7.300,00
  Слика на STONELINE ГРИЛ ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК

  STONELINE ГРИЛ ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК


  Направете пикник во Вашиот дом и испечете ја најсочната и највкусната риба и скара!
  ден 8.860,00
  Слика на STONELINE ДЛАБОКА ТАВА

  STONELINE ДЛАБОКА ТАВА


  За здраво и вкусно готвење! Почувствувајте го вистинксиот вкус на храната подготвена на алпски камен без маснотии!
  ден 7.290,00
  Слика на STONELINE КОЦКАСТА ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК И ДОЗЕР

  STONELINE КОЦКАСТА ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК И ДОЗЕР


  Мултифункционална тава во која може да печете, пржите и динстате здраво и без маснотии!
  ден 10.790,00
  Слика на STONELINE ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ

  STONELINE ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ


  За сите љубители на палачинки!
  ден 5.360,00