Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Stolz

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на STOLZ ГЕЛ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ – 250 ML

  STOLZ ГЕЛ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ – 250 ML


  За разладување и освежување!
  За намалување на температурата!
  ден 290,00
  Слика на STOLZ КРЕМ- ПУТЕР СО МАСЛИНКА И ШЕА – 250 ML

  STOLZ КРЕМ- ПУТЕР СО МАСЛИНКА И ШЕА – 250 ML


  За негувана, потхранета и негувана кожа!
  ден 580,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО ДИВ КОСТЕН – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО ДИВ КОСТЕН – 250 ML


  Возобновувачка грижа за уморни, натежнати, отечени и отрпнати нозе!
  ден 385,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО МАСЛО ОД КОНОП – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО МАСЛО ОД КОНОП – 250 ML


  За смирена и подмладена кожа!
  ден 550,00
  Слика на STOLZ МАСТ – БАЛСАМ СО НЕВЕН – 250 ML

  STOLZ МАСТ – БАЛСАМ СО НЕВЕН – 250 ML


  За здрава и витална кожа!
  ден 250,00
  Слика на STOLZ АНТИЦЕЛУЛИТЕН КРЕМ – 250 ML

  STOLZ АНТИЦЕЛУЛИТЕН КРЕМ – 250 ML


  Стоп на „портокаловата кожа“!
  Состав: масла од 3 видови на чајно дрво, алое вера, масла од јојоба, лаванда и кипарис.
  ден 785,00
  Слика на STOLZ БАЛСАМ ЗА СТАПАЛА – 250 ML

  STOLZ БАЛСАМ ЗА СТАПАЛА – 250 ML


  Специјална грижа за уморени стапала!
  ден 360,00
  Слика на STOLZ БАЛСАМ ЗА СУВА КОЖА – 250 ML

  STOLZ БАЛСАМ ЗА СУВА КОЖА – 250 ML


  Стоп на грубата кожа на стапалата и лактите!
  ден 290,00
  Слика на STOLZ БАЛСАМ СО АЛОЕ ВЕРА – 250 ML

  STOLZ БАЛСАМ СО АЛОЕ ВЕРА – 250 ML


  За здрава и свежа кожа!
  ден 360,00
  Слика на STOLZ ГЕЛ БАЛСАМ СО ЃАВОЛСКА КАНЏА – 250 ML

  STOLZ ГЕЛ БАЛСАМ СО ЃАВОЛСКА КАНЏА – 250 ML


  Традиционален рецепт со екстракт од ѓаволска канџа при артритис и проблеми со коските и мускулите!
  ден 360,00
  Слика на STOLZ ГЕЛ СО ДИВ КОСТЕН И ЦРВЕНИ ЛИСТОВИ ОД ЛОЗА – 250 ML

  STOLZ ГЕЛ СО ДИВ КОСТЕН И ЦРВЕНИ ЛИСТОВИ ОД ЛОЗА – 250 ML


  Освежувачка грижа за уморени, натежнати и потечени нозе!
  ден 565,00
  Слика на STOLZ ГЕЛ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 125 ML

  STOLZ ГЕЛ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 125 ML


  Светски хит по супер цена! Со докажано регенеративно и подмладувачко дејство!
  ден 470,00
  Слика на STOLZ ЗАГРЕВАЧКИ КРЕМ БАЛСАМ – 250 ML

  STOLZ ЗАГРЕВАЧКИ КРЕМ БАЛСАМ – 250 ML


  Ублажете ги болките во половината и зглобовите!
  ден 400,00
  Слика на STOLZ КОЊСКИ ГЕЛ БАЛСАМ – 250 ML

  STOLZ КОЊСКИ ГЕЛ БАЛСАМ – 250 ML


  Уникатен традиционален германски рецепт со билки кој ја смирува болката и напнатоста!
  ден 310,00
  Слика на STOLZ КОЊСКИ ГЕЛ БАЛСАМ – 500 ML

  STOLZ КОЊСКИ ГЕЛ БАЛСАМ – 500 ML


  Уникатен традиционален германски рецепт со билки кој ја смирува болката и напнатоста!
  ден 470,00
  Слика на STOLZ КОЊСКИ ГЕЛ БАЛСАМ СО АЛПСКИ БИЛКИ, КОСТЕН И ЛИСТОВИ ОД ЛОЗА – 250 ML

  STOLZ КОЊСКИ ГЕЛ БАЛСАМ СО АЛПСКИ БИЛКИ, КОСТЕН И ЛИСТОВИ ОД ЛОЗА – 250 ML


  Уникатен традиционален германски рецепт со 10 билки збогатен со див костен и листови од лоза!
  ден 470,00
  Слика на STOLZ КРЕМ БАЛСАМ СО ЃАВОЛСКА КАНЏА – 250 ML

  STOLZ КРЕМ БАЛСАМ СО ЃАВОЛСКА КАНЏА – 250 ML


  Традиционален рецепт со екстракт од ѓаволска канџа при артритис и проблеми со коските и мускулите!
  ден 360,00
  Слика на STOLZ КРЕМ БАЛСАМ СО ГЛУКОЗАМИН – 250 ML

  STOLZ КРЕМ БАЛСАМ СО ГЛУКОЗАМИН – 250 ML


  Иновативна формула! Специјална грижа за здрави и подвижни зглобови!
  ден 1.055,00
  Слика на STOLZ КРЕМ БАЛСАМ СО МАСЛО ОД МРМОТ И АЛПСКИ ШИШАРКИ – 250 ML

  STOLZ КРЕМ БАЛСАМ СО МАСЛО ОД МРМОТ И АЛПСКИ ШИШАРКИ – 250 ML


  Уникатна старинска рецепта со смирувачко дејство.
  ден 600,00
  Слика на STOLZ КРЕМ ПРОТИВ ДАМНКИ – 50 ML

  STOLZ КРЕМ ПРОТИВ ДАМНКИ – 50 ML


  Нова револуционерна формула со која флеките и пегите ќе исчезнат!
  ден 800,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО АЗИСКА ЦЕНТЕЛА – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО АЗИСКА ЦЕНТЕЛА – 250 ML


  За регенерирана, затегната и измазнета кожа!
  ден 580,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО АРНИКА – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО АРНИКА – 250 ML


  Традиционален рецепт со масло од арника при мускулни и ревматски болки!
  ден 360,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО ЕКСТРАКТ ОД КАВИЈАР – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО ЕКСТРАКТ ОД КАВИЈАР – 250 ML


  Револуционерна потхранувачка формула со двојно повеќе екстракт од кавијар и екстракт од алое вера!
  ден 910,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО ЗЕЛЕНОУСНА ШКОЛКА – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО ЗЕЛЕНОУСНА ШКОЛКА – 250 ML


  Ослободете се од болката во зглобовите!
  ден 710,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО КОЗЈО МЛЕКО – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО КОЗЈО МЛЕКО – 250 ML


  Нежна грижа за Вашата кожа со долга историја!
  ден 580,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО КОКОСОВО МАСЛО – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО КОКОСОВО МАСЛО – 250 ML


  За природна нега на Вашето лице!
  ден 435,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО ЛЕКОВИТА КАЛ, ЧИЛИ И ЕУКАЛИПТУС – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО ЛЕКОВИТА КАЛ, ЧИЛИ И ЕУКАЛИПТУС – 250 ML


  Традиционален германски рецепт со благопријатно загревачко дејство!
  ден 545,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО МАСЛИНОВО МАСЛО – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО МАСЛИНОВО МАСЛО – 250 ML


  Нежна грижа за Вашата кожа со долга историја!
  ден 360,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО – 250 ML


  За здрава и смирена кожа!
  ден 620,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО НОЌНИЧЕ – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО НОЌНИЧЕ – 250 ML


  Нега на сува и чувствителна кожа!
  ден 620,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 150 ML

  STOLZ КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 150 ML


  Светски хит по супер цена! Со докажано регенеративно и подмладувачко дејство!
  ден 550,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО СОЛИ ОД МРТВО МОРЕ – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО СОЛИ ОД МРТВО МОРЕ – 250 ML


  Нежна грижа и хидратација на Вашата кожа!
  ден 580,00
  Слика на STOLZ КРЕМ СО ЦРН ГАВЕЗ – 250 ML

  STOLZ КРЕМ СО ЦРН ГАВЕЗ – 250 ML


  Уникатна старинска рецепта со силно смирувачко дејство!
  ден 385,00
  Слика на STOLZ МАСЛО СО 110 АЛПСКИ БИЛКИ – 100 ML

  STOLZ МАСЛО СО 110 АЛПСКИ БИЛКИ – 100 ML


  Најдобрите билки од целиот свет во едно масло!
  ден 660,00
  Слика на STOLZ МАСТ СО АРНИКА – 250 ML

  STOLZ МАСТ СО АРНИКА – 250 ML


  Традиционален рецепт со масло од арника при мускулни и ревматски болки!
  ден 360,00
  Слика на STOLZ ФЛУИД СО АЛПСКИ ШИШАРКИ – 250 ML

  STOLZ ФЛУИД СО АЛПСКИ ШИШАРКИ – 250 ML


  Традиционален рецепт со масло од алпски шишарки, камфор и мента!
  ден 530,00
  Слика на STOLZ ФЛУИД СО АРНИКА – 250 ML

  STOLZ ФЛУИД СО АРНИКА – 250 ML


  Традиционален рецепт со масло од арника, алпски шишарки, камфор и мента!
  ден 605,00