Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ ISO BIANCO – VISITOR COLLECTION


  • TÜV Сертификат
  • Уникатен Дизаjн
  • До 120кг
  • 2 Години Гаранција
  Шифра: 100390
  *
  ден 2.390,00
  i h

  Канцелариски стол Iso Bianco карактеристики:

  • Стабилна метална хромирана рамка
  • Седалка и потпирачка од повеќеслоен шпер, тапациран со висококвалитетно платно класа C
  • Пластични капаци на седалка и потпирачка (бела пластика)
  • Можност за поставување на рачки или конференциски комплет со масичка за пишување
  • Заштитници на ногарките за заштита на подот
  • Можност за редење до 10 броја
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Iso Bianco карактеристики:

  • Стабилна метална хромирана рамка
  • Седалка и потпирачка од повеќеслоен шпер, тапациран со висококвалитетно платно класа C
  • Пластични капаци на седалка и потпирачка (бела пластика)
  • Можност за поставување на рачки или конференциски комплет со масичка за пишување
  • Заштитници на ногарките за заштита на подот
  • Можност за редење до 10 броја
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг