Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ I-LINE HR – MANAGER COLLECTION


  Ергономска седалка и потпирачка тапацирани со висококвалитетен огноотпорен штоф класа YB.

  • Ergon 2L Механизам
  • Ергономска Конструкциjа
  • Уникатен Дизаjн
  • До 120кг
  • 1 Година Гаранција
  Шифра: 100388
  *
  ден 8.950,00
  i h

  Канцелариски стол i-Line HR карактеристики:

  • Ergon 2L механизам
  • Ергономска седалка и потпирачка тапацирани со висококвалитетен огноотпорен штоф класа YB
  • Регулирање на височината на столот
  • Регулирање на наслонот и висината на потпирачката со можност за заклучување во посакуваната позиција
  • Фиксна потпирачка за глава
  • Фиксирани потпирачи за раце со модерна форма
  • Стабилна метална основа со самозаклучувачки тркалца за мека површина
  • Макс. тежина на корисникот до 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол i-Line HR карактеристики:

  • Ergon 2L механизам
  • Ергономска седалка и потпирачка тапацирани со висококвалитетен огноотпорен штоф класа YB
  • Регулирање на височината на столот
  • Регулирање на наслонот и висината на потпирачката со можност за заклучување во посакуваната позиција
  • Фиксна потпирачка за глава
  • Фиксирани потпирачи за раце со модерна форма
  • Стабилна метална основа со самозаклучувачки тркалца за мека површина
  • Макс. тежина на корисникот до 120кг