Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ HOCKER – WORK COLLECTION


  • CPT механизам
  • до 120кг
  • 1 Година Гаранција
  Шифра: 100387
  *
  ден 3.050,00
  i h

  Канцелариски стол Hocker карактеристики:

  • Табуретка во црна кожа
  • Гасен механизам
  • Полипропиленова основа
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  • Европски Сертификат TÜV
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Hocker карактеристики:

  • Табуретка во црна кожа
  • Гасен механизам
  • Полипропиленова основа
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  • Европски Сертификат TÜV