Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ GENIDIA – EXCLUSIVE COLLECTION


  Канцелариска столица инспирирана од интегрирањето на технологијата во човештвото, проектиран да го предефинира Вашето искуство на работното место.

  • Multiblock Механизам
  • Ергономска Конструкциjа
  • Уникатен Дизаjн
  • До 130кг
  • TÜV Сертификат
  • 3 Години Гаранција
  Шифра: 100385
  *
  ден 56.500,00
  i h

  Канцелариски стол Genidia карактеристики:

  GENIDIA е канцелариска столица инспирирана од интегрирањето на технологијата во човештвото, проектиран да го предефинира Вашето искуство на работното место.

  GENIDIA претставува ново ниво на динамика на работнотно место. Седалка и потпирачка со многу функции и прилагодувања. Антишок механизам, прилагодлив синхрон механизам со 4 позиции на заклучување, вертикално регулирана потпирачка и прилагодлива лумбарна потпора обезбедуваат идеална потпора и комфорт.

  • Елегантност во современ стил
  • Многу фукнции, Лесно управување
  • Посебно внимание на секој детал
  • Потпирач за глава прилагодлив по длабочина
  • Потпирач за глава прилагодлив по висина
  • Прилагодлива потпора во потпирачот за глава
  • Прилагодлива лумбарна потпора
  • Независен потпирач за потпора на грбот
  • 4D прилагодливи потпирачи за раце
  • Потпирачи за раце прилагодливи по длабочина
  • Прилагодлив антишок механизам
  • Мултиблок механизам со едно копче за управување
  • Седалка прилагодлива во длабочина и висина
  • Звучен сигнал за известување при продолжено седење во неправилна позиција
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Genidia карактеристики:

  GENIDIA е канцелариска столица инспирирана од интегрирањето на технологијата во човештвото, проектиран да го предефинира Вашето искуство на работното место.

  GENIDIA претставува ново ниво на динамика на работнотно место. Седалка и потпирачка со многу функции и прилагодувања. Антишок механизам, прилагодлив синхрон механизам со 4 позиции на заклучување, вертикално регулирана потпирачка и прилагодлива лумбарна потпора обезбедуваат идеална потпора и комфорт.

  • Елегантност во современ стил
  • Многу фукнции, Лесно управување
  • Посебно внимание на секој детал
  • Потпирач за глава прилагодлив по длабочина
  • Потпирач за глава прилагодлив по висина
  • Прилагодлива потпора во потпирачот за глава
  • Прилагодлива лумбарна потпора
  • Независен потпирач за потпора на грбот
  • 4D прилагодливи потпирачи за раце
  • Потпирачи за раце прилагодливи по длабочина
  • Прилагодлив антишок механизам
  • Мултиблок механизам со едно копче за управување
  • Седалка прилагодлива во длабочина и висина
  • Звучен сигнал за известување при продолжено седење во неправилна позиција