Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ FORM – WORK COLLECTION


  • Tilt Механизам
  • до 120кг
  • 1 Година Гаранција
  Шифра: 100384
  *
  ден 7.300,00
  i h

  Канцелариски стол Form карактеристики:

  • Атрактивен дизајн инспириран од спортските автомобили
  • Изработен од висококвалитетна еко кожа
  • Стабилна и цврста полипропиленска основа со силиконски тркалца
  • Удобни тапацирани потпирачи за раце
  • Елегантен, комфортен и практичен
  • Регулирање на височината на столот
  • Механизам за лулање
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Form карактеристики:

  • Атрактивен дизајн инспириран од спортските автомобили
  • Изработен од висококвалитетна еко кожа
  • Стабилна и цврста полипропиленска основа со силиконски тркалца
  • Удобни тапацирани потпирачи за раце
  • Елегантен, комфортен и практичен
  • Регулирање на височината на столот
  • Механизам за лулање
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг