Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ FLORIDA STEEL – MANAGER COLLECTION


  • Tilt механизам
  • Хромирани Елементи
  • до 120кг
  • 1 Година Гаранција
  Шифра: 100382
  *
  ден 11.190,00
  i h

  Канцелариски стол Florida STEEL карактеристики:

  • Регулирање на височината на столот
  • Релакс механизам со можност за фиксирање во работна позиција
  • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
  • Фиксни хромирани рачки со меки тапацирани делови
  • Стабилна метална основа од полиран алуминиум
  • Тапациран во висококвалитетна кожа класа ECO 07(крем) или ECO 30(црна)
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Florida STEEL карактеристики:

  • Регулирање на височината на столот
  • Релакс механизам со можност за фиксирање во работна позиција
  • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
  • Фиксни хромирани рачки со меки тапацирани делови
  • Стабилна метална основа од полиран алуминиум
  • Тапациран во висококвалитетна кожа класа ECO 07(крем) или ECO 30(црна)