Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ FELICIA – VISITOR COLLECTION


  • TÜV Сертификат
  • до 120кг
  • 2 Години Гаранција
  Шифра: 100371
  *
  ден 1.350,00
  i h

  Канцелариски стол Felicia карактеристики:

  • Стабилна метална црна рамка
  • Седалка и потпирачка од повеќеслоен шпер, тапацирани со висококвалитетно платно класа C
  • Пластични капаци на седалка и потпирачка
  • Можност за поставување на рачки или конференциски комплет со масичка за пишување
  • Заштитници на ногарките за заштита на подот
  • Можност за редење до 10 броја
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Felicia карактеристики:

  • Стабилна метална црна рамка
  • Седалка и потпирачка од повеќеслоен шпер, тапацирани со висококвалитетно платно класа C
  • Пластични капаци на седалка и потпирачка
  • Можност за поставување на рачки или конференциски комплет со масичка за пишување
  • Заштитници на ногарките за заштита на подот
  • Можност за редење до 10 броја
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг