Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ DENVER – WORK COLLECTION


  • Tilt механизам
  • до 120кг
  • 1 Година Гаранција
  Шифра: 100379
  *
  ден 8.450,00
  i h

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Канцелариски стол Denver карактеристики:

  • Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна кожа
  • Регулирање на височината на столот
  • Релакс механизам со можност за фиксирање во работна позиција
  • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
  • Фиксни полиуретанови рачки
  • Полипропиленова основа
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Канцелариски стол Denver карактеристики:

  • Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна кожа
  • Регулирање на височината на столот
  • Релакс механизам со можност за фиксирање во работна позиција
  • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
  • Фиксни полиуретанови рачки
  • Полипропиленова основа
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг