Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ DELUX 22 – WORK COLLECTION


  • CPT механизам
  • до 120кг
  • 6 Месеци Гаранција
  Шифра: 100378
  *
  ден 3.350,00
  i h

  Канцелариски стол Delux 22 карактеристики:

  • Канцелариски стол со висока потпирачка
  • Регулирање на височината на столот
  • Регулирање на височината на потпирачката
  • Регулирање на наклонот на потпирачката
  • Регулирање на длабочината на седење
  • Полиуретанови рачки
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Delux 22 карактеристики:

  • Канцелариски стол со висока потпирачка
  • Регулирање на височината на столот
  • Регулирање на височината на потпирачката
  • Регулирање на наклонот на потпирачката
  • Регулирање на длабочината на седење
  • Полиуретанови рачки
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг