Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  СТОЛ BOOSTER – WORK COLLECTION


  • CPT механизам
  • до 130кг
  • 6 Месеци Гаранција
  Шифра: 100374
  *
  ден 5.650,00
  i h

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Канцелариски стол Booster карактеристики:

  • Регулирање на височината на столот
  • Релакс механизам со можност за фиксирање во работна позиција
  • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
  • Фиксни потпирачи за раце
  • Стабилна основа со метална срцевина и декоративна пластична облога
  • Тапацир во високо квалитетна еко кожа класа ECO
  • Максимална тежина на корисникот – 130кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Канцелариски стол Booster карактеристики:

  • Регулирање на височината на столот
  • Релакс механизам со можност за фиксирање во работна позиција
  • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
  • Фиксни потпирачи за раце
  • Стабилна основа со метална срцевина и декоративна пластична облога
  • Тапацир во високо квалитетна еко кожа класа ECO
  • Максимална тежина на корисникот – 130кг