Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ ALTHEA – VISITOR COLLECTION


  • Хромирани Елементи
  • до 120кг
  • 1 Години Гаранција
  Шифра: 100372
  *
  ден 6.950,00
  i h

  Канцелариски стол Althea карактеристики:

  • Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во мрежа или во висококвалитетна природна кожа класа LE
  • Фиксни хромирани рачки со меки тапацирани делови
  • Метална хромирана основа
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Althea карактеристики:

  • Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во мрежа или во висококвалитетна природна кожа класа LE
  • Фиксни хромирани рачки со меки тапацирани делови
  • Метална хромирана основа
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг