Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СПОРТСКИ ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ GREEN YAMAHA FZ6


  Опис: Памучен-траен спортски Филтер за воздух Air Filter GREEN FZS600 FAZER 2004-2010
  Заменува: OEM 5VX144510000 - GREEN-No. MY0491
  За 40% поголем проток на воздух од оргиналиот филтер, ја зголемува силата на моторот, отпорен на влага
  Made in Germany
  Шифра: 500177
  ден 4.400,00
  i h
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *