Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Спални соби

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на СПАЛНА СОБА ЕЛИЗА

  СПАЛНА СОБА ЕЛИЗА


  Димензии:
  - лежај: 160 х 200 x 28,5 cm (70 cm табла)
  - трокрилен ормар: 150 х 52 x 180 cm
  - тоалетна: 60 х 43,5 x 65 cm
  - 2 натказни: 35 х 35 x 35 cm
  Боја: Даб Златен
  Изработка: Иверка со дебелина 18mm и огледало на ормарот.
  *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 17.900,00
  Слика на СПАЛНА СОБА ЛАРГО

  СПАЛНА СОБА ЛАРГО


  Димензии:
  - димензии за душек: 160 х 200 cm
  - плакар: 184 х 60 х 200 cm
  - 2 натказни: 45 х 40 х 45 cm
  Боја: Перла со Тортана
  Изработка: Спална соба изработена од иверка со дебелина 18мм. Перла (крем) лице и Тортана корпус.
  *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 24.900,00
  Филтри Close
  Min: ден 17.900,00 Max: ден 24.900,00
  ден17900 ден24900