Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Согорувачи на масти

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на CARNILINE® 90CPS.

  CARNILINE® 90CPS.


  CarniLine® e специјализирана формула од високо квалитетен Л-карнитин и BioPerine®. Исто така е стандардизиран екстракт од овошје од Piper nigrum L (црн пипер) или Piper longum L (долг лут пипер). Содржи 95% пиперин. Пиперинот ја зголемува природната термогена активност на телото.
  ден 1.100,00
  Слика на SYNEMAX® 90CPS.

  SYNEMAX® 90CPS.


  SyneMax® е бленд од 6 моќни состојки кои активно помагаат во поддршка на метаболизмот на масти.
  Содржи екстракт од гуарана, екстракт од кора од бела врба, екстракт од зелен чај, екстракт од цитрус нарингин, екстракт од корен од ѓумбир, и екстракт од горчлив портокал.
  ден 1.190,00
  Слика на AMIX CARNILEAN 480ML LQD.

  AMIX CARNILEAN 480ML LQD.


  CarniLean™ e спортски суплемент со максимална ефективност кој придонесува за губење на телесните масти во најкраток можен рок. Моќна комбинација од состојќи со стимулирачки, диуретски, енергетски и термогеничен ефект.
  ден 1.290,00
  Слика на AMIX CLA 1200 + GREEN TEA CPS.

  AMIX CLA 1200 + GREEN TEA CPS.


  Amix™ CLA 1200 е продукт кој во исто време цели кон губење на акумулираните масти и задржување на мускулите. CLA 1200 не содржи стимуланси, и е дизајниран за безбедно губење на телесните масти.
  ден 890,00
  Слика на AMIX LIPOTROPIC FAT BURNER (БЕЗ КОФЕИН) – 200 CAPS

  AMIX LIPOTROPIC FAT BURNER (БЕЗ КОФЕИН) – 200 CAPS


  AmixTM Lipotropic Fat Burner содржи 9 клучни состојки кои ќе ви помогнат во топењето на мастите без никакви штетни состојки. Содржи Л-карнитин, Холин, Иноситол, Бетаин, Метионин, Таурин, CLA, HCA и витамин Б6.
  ден 1.590,00
  Слика на SHAKE 4 FIT&SLIM 500GR PWD.

  SHAKE 4 FIT&SLIM 500GR PWD.


  Shake4 Fit&Slim e популарен, вкусен и лесен за подготовка, коктел за намалување и одржување на телесната тежина специјално дизајниран од Amix™ ,со цел да помогне во вашата диета и фитнес цели без разлика дали сте маж или жена. Shake4 Fit&Slim е брз и лесен за подготовка „Shake & GO!“ решение кое обезбедува квалитетни хранливи материи помеѓу појадок и ручек или ручек и вечера.
  ден 990,00
  Слика на SHAKE 4 FIT&SLIM 1KG PWD.

  SHAKE 4 FIT&SLIM 1KG PWD.


  Shake4 Fit&Slim e популарен, вкусен и лесен за подготовка, коктел за намалување и одржување на телесната тежина специјално дизајниран од Amix™ ,со цел да помогне во вашата диета и фитнес цели без разлика дали сте маж или жена. Shake4 Fit&Slim е брз и лесен за подготовка „Shake & GO!“ решение кое обезбедува квалитетни хранливи материи помеѓу појадок и ручек или ручек и вечера.
  ден 1.690,00
  Слика на CAFFEINE WITH TAURINE COMPLEX 90 CAPS

  CAFFEINE WITH TAURINE COMPLEX 90 CAPS


  200 mg Caffeine Anhydrous + 400 mg Taurine
  ден 550,00
  Слика на AI-BURN | 120 CAPS

  AI-BURN | 120 CAPS


  Ви треба квалитетен и ефективен согорувач на масти ?
  Yamamoto Ai Burn е вистински избор ‼️
  Одличен природен состав
  Квалитет каков што нема ниту еден друг согорувач
  Блистер амбалажа 120 капсули
  Супер цена 1200ден
  ден 1.200,00
  Слика на AI-BURN | 20 CAPS

  AI-BURN | 20 CAPS


  Ви треба квалитетен и ефективен согорувач на масти ?
  Yamamoto Ai Burn е вистински избор !!
  Одличен природен состав
  Квалитет каков што нема ниту еден друг согорувач
  Блистер амбалажа 20 капсули
  Супер цена 200ден
  ден 200,00
  Слика на AI-LIPOROL® 90 CAPSULES

  AI-LIPOROL® 90 CAPSULES


  AI-LIPOROL е додаток во исхраната базиран на глукоманан, со растителни екстракти и кофеин, назначен во контекст на нискокалорични диети насочени кон контролирање и намалување на телесната тежина.
  ден 2.290,00
  Слика на Ai-LIPOROL® 180 CAPS

  Ai-LIPOROL® 180 CAPS


  Паковање: 180 Капсули
  ден 3.160,00
  Слика на Ai-LIPOROL® 20 CAPS

  Ai-LIPOROL® 20 CAPS


  Паковање: 20 Капсули
  ден 390,00
  Слика на Ai-LIPOROL® 90 CAPS

  Ai-LIPOROL® 90 CAPS


  Паковање: 90 Капсули
  ден 1.690,00
  Слика на AI-BURN® HARDCORE 20 CAPSULES

  AI-BURN® HARDCORE 20 CAPSULES


  Ai-BURN HARDCORE е додаток во исхраната базиран на растителни екстракти. Конкретно зелениот чај промовира рамнотежа на телесната тежина, а горчливиот портокал го подржува липидниот метаболизам. Се препорачува за возрасни во контекст на нискокалорични диети насочени кон контролирање и намалување на телесната тежина.
  ден 350,00
  Слика на ACETYL L-CARNITINE 1000MG 60 TABLETS

  ACETYL L-CARNITINE 1000MG 60 TABLETS


  Acetyl L-CARNITINE
  60 капсули
  60 дози
  73 g нето тежина
  Произведено во Италија
  ден 1.190,00
  Слика на L-CARNITINE 3000 – 500ML – 40 PORTIONS

  L-CARNITINE 3000 – 500ML – 40 PORTIONS


  L-CARNITINE 3000 is a preparation containing liquid L-carnitine formula.
  Supports metabolism of lipids.
  Increases energy production.
  Contains high dose of liquid l-carnitine.
  ден 900,00
  Слика на L CARNITINE COMPLEX 90 TAB

  L CARNITINE COMPLEX 90 TAB


  Л-карнитин комплекс
  Согорувач на масти
  Л – карнитин + вит. Б6 + хром
  90 таблети/900 мг
  ден 890,00
  Филтри Close
  Min: ден 200,00 Max: ден 3.160,00
  ден200 ден3160