Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Штендери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ШТЕНДЕР - ЗАДЕН УНВЕРЗАЛЕН

  ШТЕНДЕР - ЗАДЕН УНВЕРЗАЛЕН


  Опис: Штендер заден универзален
  - Oдговара на спортски мотори, се прицврстува за задната виљушка
  - Одговара на SUZUKI GSX-R, HONDA CBR, YAMAHA YZF, KAWASAKI ZX
  ден 3.400,00
  Слика на ШТЕНДЕР - ПРЕДЕН УНВЕРЗАЛЕН

  ШТЕНДЕР - ПРЕДЕН УНВЕРЗАЛЕН


  Опис: Штендер преден универзален
  - Одговара на спортски мотори, се прицврстува за предните виљушки
  - Одговара на SUZUKI GSX-R, HONDA CBR, YAMAHA YZF, KAWASAKI ZX
  ден 3.400,00