Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Setty

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  Универзален држач за во автомобил за вашиот мобилен телефон / паметен телефон за прицврстување на шофершајбната на автомобилот. Ова значи дека можете да го чувате вашиот мобилен телефон дури и додека сте во автомобилот, безбеден во вашето видно поле.
  ден 240,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY


  Тип на производ: Држач за мобилен телефон за во автомобил. Компатибилен за сите паметни телефони со максимална ширина 11,5 см; должината не е ограничена; Има прицврстување за стакла на автомобилот. Лесно се отстранува уредот со копчето за ослободување. Практично и лесно позиционирање внатре / надвор. Безбеден и лесен за употреба, совршен за долги патувања. Должина на врат на змија 20 см
  ден 199,00
  Слика на СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH- SETTY

  СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH- SETTY

  Овој производ е соларен полнач со вградена батерија со високи перформанси. Издржливиот и водоотпорен соларен полнач ви овозможува да ги полните вашите мобилни уреди во кое било време и на кое било место. Особено во лето, овој уред е подготвен да користи надворешна енергија без грижи. Уживајте во музиката на плажа без да размислувате за траењето на батеријата. Ако сте надвор или немате електрична енергија, можете да ги користите или да ги полните вашите уреди со сончева енергија. Со јадицата со карабин може да го обесите на ранецот, така што батеријата се полни секогаш кога пешачите.
  ден 699,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  Тој е совршен придружник за патување бидејќи има две одделни USB порти што ви овозможуваат да полните два паметни телефони или таблети истовремено. Дополнително, неговиот ултра тенок и лесен дизајн го прави исклучително пренослив, додека предниот индикатор покажува колку енергија ви останува.
  ден 1.444,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  Екстерната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја носите со себе.
  ден 379,00
  Слика на POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  Екстрната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја имате со вас.
  ден 599,00
  Слика на ЗВУЧНИК - BLUETOOTH - JUNIOR - SETTY

  ЗВУЧНИК - BLUETOOTH - JUNIOR - SETTY

  Setty Junior Bluetooth е безжичен звучник со вграден микрофон, слот за Micro SD - може да ја преземете вашата музика од Micro SD картичка до 32 GB, Mini USB кабел.
  ден 499,00
  Слика на ПОЛНАЧ 12V SETTY – 2A + MICRO USB КАБЕЛ

  ПОЛНАЧ 12V SETTY – 2A + MICRO USB КАБЕЛ

  Висококвалитетен полнач за автомобил 12V SETTY – 2A и MICRO USB кабел за полнење на мобилни уреди и таблети. Малата големина на полначот не зафаќа простор и ви овозможува секогаш да го имате до вас.
  ден 138,00
  Слика на ПОЛНАЧ SETTY – 2A – ГЛАВА ЗА ПОЛНЕЊЕ

  ПОЛНАЧ SETTY – 2A – ГЛАВА ЗА ПОЛНЕЊЕ

  Висококвалитетен полнач SETTY 2A , глава за полнење за универзална употреба на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА КОЛА SETTY – 1A + MICRO USB КАБЕЛ

  ПОЛНАЧ ЗА КОЛА SETTY – 1A + MICRO USB КАБЕЛ

  Висококвалитетен полнач за во автомобил SETTY 1A со MICRO USB кабел глава за универзална употреба и брзо полнење на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY HeadSet

  СЛУШАЛКИ SETTY HeadSet

  BLUETOOTH слушалки SETTY HeadSet за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 599,00