Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СЕТ ЗА РЕПАРИРАЊЕ НА НАВОЈ

  Бренд: Castex

  Комплетот за репарирање нуди

  • Механичка услуга
  • 5 различни големини: M5x0.8, M6x1.0, M8x1.25, M10x1.5, M12x1.75
  Состав на сетот

  • 5 Дупчалки (бургии)
  • 5 едностепени славини за навој
  • 5 пакувања спирални инсерти,
  • 5 пакувања на навртки
  • 5 додатоци
  • Аллан клуч
  Шифра: 100476
  ден 7.976,00
  i h
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ