Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СИЛИКОНСКА ЛУПАЧКА ЗА ЛУК


  Лесна и практична алатка за лупење на лук.
  Шифра: 11428
  ден 165,00
  i h

  Идеално решение за сите кои имаат отпор на самата помисла на лупење и чистење на лук. Оваа силиконска лупачка за лук е практична и функционална супер помошнчка на секого во кујната. Силиконскиот додаток на прв поглед делува просто, но неговата ефикасност и функционалност е од голема корист во секојдневните обврски во кујната. Се употребува многу лесно: исечете ги двата краја на чешнињата лук и ставете ги во лупачката. Потоа истркалајте ја лупачката напред-назад врз тврда површина со дланката на раката и за неколку секунди лушпата ќе биде оделена од чешнето лук, а рацете нема да ја имаат непријатната миризба на лук.

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Идеално решение за сите кои имаат отпор на самата помисла на лупење и чистење на лук. Оваа силиконска лупачка за лук е практична и функционална супер помошнчка на секого во кујната. Силиконскиот додаток на прв поглед делува просто, но неговата ефикасност и функционалност е од голема корист во секојдневните обврски во кујната. Се употребува многу лесно: исечете ги двата краја на чешнињата лук и ставете ги во лупачката. Потоа истркалајте ја лупачката напред-назад врз тврда површина со дланката на раката и за неколку секунди лушпата ќе биде оделена од чешнето лук, а рацете нема да ја имаат непријатната миризба на лук.

  Ознаки за производ