Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Samurai Shadow

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 100 WHEY SHREDDED 2000GR 80 SERVINGS

  100 WHEY SHREDDED 2000GR 80 SERVINGS


  25gr serving with 19g high-quality Volactive®protein
  5700mg Bcaa & 4500mg Glutamine per serving
  No added sugar
  Incredibly addictive taste
  Added Digezyme®
  Suitable for every type of use
  ден 2.990,00
  Слика на BCAA JUICE ENERGY 10.35 GR PINK LEMONADE

  BCAA JUICE ENERGY 10.35 GR PINK LEMONADE


  6000mg BCAA по порција.
  2000mg L глутамин по порција.
  1000mg Citrulline Malate.
  Нема додаден шеќер.
  100% инстант за лесно мешање.
  Најдобриот сочен вкус што некогаш сте го пробале.
  ден 50,00
  Слика на COLLAGEN SHADOW 240ГР 20 ДОЗИ

  COLLAGEN SHADOW 240ГР 20 ДОЗИ


  Напредна формула на Колаген пептиди со мега доза Глукозамин, Мсм, Хондоитин, Витамин Ц и Електролити
  ✓ КОСКИ ✓ ЗГЛОБОВИ ✓’РСКАВИЦА
  5400 mg колаген хидролизат
  ден 1.190,00
  Слика на SAMURAI CREAMY PEANUT BUTTER | 450 GR

  SAMURAI CREAMY PEANUT BUTTER | 450 GR


  Кремаст путер од кикиритки
  Состав: Печени кикиритки 100 %.
  Без додаток на конзерванси и адитиви.
  ден 200,00
  Слика на SAMURAI CREAMY PEANUT BUTTER | 950 GR

  SAMURAI CREAMY PEANUT BUTTER | 950 GR


  Кремаст путер од кикиритки
  Состав: Печени кикиритки 100 %.
  Без додаток на конзерванси и адитиви.
  ден 390,00
  Слика на SAMURAI KATANA SHADOW | 500 GR BLUEBERRY LIME

  SAMURAI KATANA SHADOW | 500 GR BLUEBERRY LIME


  Максимална напумпаност
  Максимален фокус
  Неверојатна издржливост
  Брз мускулен раст
  Без додаден шекер
  Вкус: Боровница - Лимета
  ден 1.790,00 ден 1.390,00
  Слика на SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 1000 GR

  SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 1000 GR


  23g протеин / 62g јаглехидрати
  4,7g креатин 3 различни видови
  Додадени амино киселини
  5 Матрикс мешавина на јаглехидрати
  50mg Digezyme®
  Лесен за растворање и варење
  ден 990,00
  Слика на SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 3000 GR

  SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 3000 GR


  23g протеин / 62g јаглехидрати
  4,7g креатин 3 различни видови
  Додадени амино киселини
  5 Матрикс мешавина на јаглехидрати
  50mg Digezyme®
  Лесен за растворање и варење
  ден 2.090,00
  Слика на SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 4500 GR

  SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 4500 GR


  23g протеин / 62g јаглехидрати
  4,7g креатин 3 различни видови
  Додадени амино киселини
  5 Матрикс мешавина на јаглехидрати
  50mg Digezyme®
  Лесен за растворање и варење
  ден 2.990,00