Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Samsonite

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ТОРБА ЗА ЛАПТОП SAMSONITE BAILHANDLE 32*43*13 CM

  ТОРБА ЗА ЛАПТОП SAMSONITE BAILHANDLE 32*43*13 CM


  Висина: 32см
  Ширина: 43 см
  Длабочина: 13 см
  Материјал: најлон
  Тежина: 1,49 кг
  ден 9.950,00
  Слика на ТОРБА ЗА ЛАПТОП, SAMSONITE OPENROAD 32*45*25 CM

  ТОРБА ЗА ЛАПТОП, SAMSONITE OPENROAD 32*45*25 CM


  Висина: 32см
  Ширина: 45см
  Длабочина: 25 см
  Материјал: 70% најлон + 28% полиестер + 2% полиуретан
  Тежина: 1,49 кг
  ден 14.950,00
  Слика на ЧАНТА КОЖНА SAMSONITE SYGNUM 35,5*44,6*16,6 CM

  ЧАНТА КОЖНА SAMSONITE SYGNUM 35,5*44,6*16,6 CM


  Надворешни димензии: 35,5*44,6*16,6 CM
  Материјал: Кожа
  ден 32.200,00
  Слика на ЧАНТА КОЖНА SAMSONITE WEST HARBOR 30,5-42,5-17 CM

  ЧАНТА КОЖНА SAMSONITE WEST HARBOR 30,5-42,5-17 CM


  Надворешни димензии: 42.5 * 30.5 * 17 cm
  Материјал: Кожа
  ден 29.950,00
  Слика на ЧАНТА КОЖНА, SAMSONITE EQUINOX 43.5*32.5*17.5 CM

  ЧАНТА КОЖНА, SAMSONITE EQUINOX 43.5*32.5*17.5 CM


  Надворешни димензии: 43.5*32.5*17.5 CM
  Материјал: Кожа
  ден 34.500,00
  Слика на КУФЕР СО 2 ТРКАЛА - SAMSONITE BASE BOOST 55*40*20 cm

  КУФЕР СО 2 ТРКАЛА - SAMSONITE BASE BOOST 55*40*20 cm


  Боја: Tемно сина

  Тркала: 2

  Материјал: 600D полиестер и 1690D полиестер

  Димензии: 55 x 40 x 20 cm (ширина x висина x длабочина)
  ден 11.199,00
  Слика на КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE 52*31*75 cm

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE 52*31*75 cm


  Капацитет: 102 Л.

  Тркала: 4

  Материјал: Полипропилен

  Димензии: 52 x 31 x 75 cm (ширина x висина x длабочина)
  ден 17.550,00
  Слика на КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE 69*49*29 cm

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE 69*49*29 cm


  Капацитет: 79 Л.

  Тркала: 4

  Материјал: Полипропилен

  Димензии: 49 x 69 x 29 cm (ширина x висина x длабочина)
  ден 16.450,00
  Слика на КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE BASE BOOST 66*44*28 CM

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE BASE BOOST 66*44*28 CM


  Капацитет: 67.5 / 73.5 L

  Тркала: 4

  Материјал: 100% Полиестер

  Димензии: 66 x 44 x 28 cm (ширина x висина x длабочина)
  ден 13.199,00
  Слика на КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE POPSODA SPINNER 55*40*20 cm

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE POPSODA SPINNER 55*40*20 cm


  Капацитет: 40 Л.

  Тркала: 4

  Материјал: 100% Полиестер

  Димензии: 55 х 40 х 20 см (ширина x висина x длабочина)
  ден 13.699,00
  Слика на КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE POPSODA SPINNER EXPANDABLE 66*44*28 cm

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE POPSODA SPINNER EXPANDABLE 66*44*28 cm


  Капацитет: 68 / 73,5 Л.

  Тркала: 4

  Материјал: 100% Полиестер

  Димензии: 66 х 44 х 28 см (ширина x висина x длабочина)
  ден 14.799,00
  Слика на КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE POPSODA SPINNER EXPANDABLE 78*48*31 cm

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE POPSODA SPINNER EXPANDABLE 78*48*31 cm


  Капацитет: 105 / 112,5 Л.
  Тркала: 4
  Материјал: 100% Полиестер
  Димензии: 78 х 48 х 31 см (ширина x висина x длабочина)
  ден 15.899,00
  Слика на ТОРБА ЗА ПАТУВАЊЕ СО 2 ТРКАЛА - SAMSONITE 16,4 OPENROAD LAPTOP BAG 14,6*38*22 cm

  ТОРБА ЗА ПАТУВАЊЕ СО 2 ТРКАЛА - SAMSONITE 16,4 OPENROAD LAPTOP BAG 14,6*38*22 cm


  Капацитет: 25 Л.

  Димензии: 38 х 44,5 х 22 см (Д x Ш x В).
  ден 17.950,00
  Слика на ПАРИЧНИК SAMSONITE 54796 60U*09021

  ПАРИЧНИК SAMSONITE 54796 60U*09021


  • Бренд : Samsonite машки паричник
  • Материјал: Koжа
  • Боја : Црна
  • Димензии: 10,2 * 12,5 * 2,4 см
  ден 4.950,00
  Слика на ПАРИЧНИК SAMSONITE 54797 60U*09026

  ПАРИЧНИК SAMSONITE 54797 60U*09026


  • Бренд : Samsonite машки паричник
  • Материјал: Koжа
  • Боја : Црна
  • Димензии: 11,6 * 9,2 * 1,8 см
  ден 3.650,00
  Слика на ПАРИЧНИК SAMSONITE 60276 60U*09205

  ПАРИЧНИК SAMSONITE 60276 60U*09205


  • Бренд : Samsonite машки паричник
  • Материјал: Koжа
  • Боја : Црна
  • Димензии: 13 x 9,7
  ден 3.750,00
  Слика на ПАРИЧНИК SAMSONITE 60319 61 U*09005

  ПАРИЧНИК SAMSONITE 60319 61 U*09005


  • Бренд : Samsonite машки паричник
  • Материјал: Koжа
  • Боја : Црна
  • Димензии: 13cm x 10cm x 1cm
  ден 2.950,00
  Слика на ПАРИЧНИК SAMSONITE 60320 61U*09009

  ПАРИЧНИК SAMSONITE 60320 61U*09009


  • Бренд : Samsonite машки паричник
  • Материјал: Koжа
  • Боја : Црна
  • Димензии: 13 * 9,5 см
  ден 3.450,00
  Слика на ПАРИЧНИК ЗА КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ SAMSONITE 60283 60U*09707

  ПАРИЧНИК ЗА КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ SAMSONITE 60283 60U*09707


  • Бренд : Samsonite машки паричник
  • Материјал: Koжа
  • Боја : Црна
  • Димензии: 10cm x 7,5cm x 1cm
  ден 1.990,00