Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Садови за готвење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на JOCCA ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

  JOCCA ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ


  Подгответе ја омилената „брза“ храна на иновативен, здрав начин.
  ден 8.200,00
  Слика на STONELINE ГРИЛ ТАВА

  STONELINE ГРИЛ ТАВА


  Направете пикник во Вашиот дом и испечете ја најсочната и највкусната скара!
  ден 7.300,00
  Слика на STONELINE ГРИЛ ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК

  STONELINE ГРИЛ ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК


  Направете пикник во Вашиот дом и испечете ја најсочната и највкусната риба и скара!
  ден 8.860,00
  Слика на STONELINE ДЛАБОКА ТАВА

  STONELINE ДЛАБОКА ТАВА


  За здраво и вкусно готвење! Почувствувајте го вистинксиот вкус на храната подготвена на алпски камен без маснотии!
  ден 7.290,00
  Слика на STONELINE КОЦКАСТА ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК И ДОЗЕР

  STONELINE КОЦКАСТА ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК И ДОЗЕР


  Мултифункционална тава во која може да печете, пржите и динстате здраво и без маснотии!
  ден 10.790,00
  Слика на STONELINE ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ

  STONELINE ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ


  За сите љубители на палачинки!
  ден 5.360,00
  Филтри Close
  Min: ден 5.360,00 Max: ден 10.790,00
  ден5360 ден10790