Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Разно

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на JOCCA БАМБУСОВАТА ЕКО КУЈНСКА ВАГА

  JOCCA БАМБУСОВАТА ЕКО КУЈНСКА ВАГА


  JOCCA БАМБУСОВАТА ЕКО КУЈНСКА ВАГА
  ден 1.420,00
  Слика на BAMBOO PREMIUM БАМБУСОВА КРПА ЗА САДОВИ И КУЈНА

  BAMBOO PREMIUM БАМБУСОВА КРПА ЗА САДОВИ И КУЈНА


  Блескаво чисти садови и кујна без штетни хемикалии!
  ден 275,00
  Слика на BAMBOO PREMIUM УНИВЕРЗАЛНА 8 СЛОЈНА БАМБУСОВА КРПА

  BAMBOO PREMIUM УНИВЕРЗАЛНА 8 СЛОЈНА БАМБУСОВА КРПА


  Блескаво чисти површини без дополнителни хемиски препарати!
  ден 420,00
  Слика на COOL TOUCH МИКРОФИБЕРНА ЛЕДЕНА КРПА

  COOL TOUCH МИКРОФИБЕРНА ЛЕДЕНА КРПА


  Практична и корисна секогаш кога сакате да се разладите!
  ден 435,00
  Слика на ULTRA MICROFIBER PREMIUM КОМПЛЕТ ОД 3 УНИВЕРЗАЛНИ КРПИ

  ULTRA MICROFIBER PREMIUM КОМПЛЕТ ОД 3 УНИВЕРЗАЛНИ КРПИ


  Сет од 3 крпи со кои совршено ќе ги исчистите сите простории!
  ден 510,00
  Слика на ULTRA MICROFIBER PREMIUM КОМПЛЕТ ОД 5 УНИВЕРЗАЛНИ СУНЃЕРИ

  ULTRA MICROFIBER PREMIUM КОМПЛЕТ ОД 5 УНИВЕРЗАЛНИ СУНЃЕРИ


  Сет од 5 сунѓери со кои ќе направите чудо во домот!
  ден 510,00
  Слика на ULTRA MICROFIBER PREMIUM КРПА ЗА ОПТИКА

  ULTRA MICROFIBER PREMIUM КРПА ЗА ОПТИКА


  За професионално чистење на очила, екрани, оптика и сите др.видови на техника!
  ден 160,00
  Слика на ULTRA MICROFIBER PREMIUM ПРОФЕСИОНАЛНА КРПА ЗА ПРОЗОРИ – СИНА

  ULTRA MICROFIBER PREMIUM ПРОФЕСИОНАЛНА КРПА ЗА ПРОЗОРИ – СИНА


  Крпа со која прозорците, огледалата и металните површини ќе блеснат!
  ден 420,00
  Слика на ULTRA MICROFIBER PREMIUM ПРОФЕСИОНАЛНА КРПА ЗА СТАКЛО- ЗЕЛЕНА

  ULTRA MICROFIBER PREMIUM ПРОФЕСИОНАЛНА КРПА ЗА СТАКЛО- ЗЕЛЕНА


  Крпа со која прозорците, огледалата и металните површини ќе блеснат!
  ден 330,00
  Слика на ULTRA MICROFIBER PREMIUM ПРОФЕСИОНАЛНА УНИВЕРЗАЛНА КРПА – РОЗЕ

  ULTRA MICROFIBER PREMIUM ПРОФЕСИОНАЛНА УНИВЕРЗАЛНА КРПА – РОЗЕ


  За професионално чистење на секаков тип на нечистотии во домот, канцеларијата и насекаде каде што има потреба!
  ден 264,00
  Слика на WELLOS АПСОРБЕР НА НЕПРИЈАТНИ МИРИЗБИ

  WELLOS АПСОРБЕР НА НЕПРИЈАТНИ МИРИЗБИ


  Еколошки, ефикасен, антибактериски!
  ден 1.092,00
  Слика на WELLOS ТОПКА ЗА ПЕРЕЊЕ

  WELLOS ТОПКА ЗА ПЕРЕЊЕ


  Економична, ефикасна, антибактериска, анти-алергена!
  ден 2.000,00
  Слика на ЈОНИЗАТОР НА ВОЗДУХ SISTEMA AEROION

  ЈОНИЗАТОР НА ВОЗДУХ SISTEMA AEROION


  Го активира кислородот на воздухот кој го дишеме!
  ден 1.820,00 ден 1.274,00
  Слика на ОСТРАЧ ЗА НОЖЕВИ

  ОСТРАЧ ЗА НОЖЕВИ


  Лесно и безбедно оштрење на ножевите за миг!
  ден 360,00
  Слика на WELLOS АНТИБАКТЕРИСКА КУЈНСКА ДАСКА ЗА СЕЧЕЊЕ

  WELLOS АНТИБАКТЕРИСКА КУЈНСКА ДАСКА ЗА СЕЧЕЊЕ


  Здрава, издржлива и флексибилна!
  ден 1.090,00
  Слика на MAGNOLIA SILVER

  MAGNOLIA SILVER


  Магнетен декарбонизатор со дезинфицирачко дејство, Двоен ефект за подобро перење и миење на садови
  ден 567,00
  Слика на WAVE GUARD

  WAVE GUARD


  99% ефикасна локална заштита од штетното влијание на опасните електромагнетни зрачења од современите средства за комуникација.
  ден 435,00
  Слика на АПАРАТ ЗА БОРБА ПРОТИВ ГЛОДАРИ

  АПАРАТ ЗА БОРБА ПРОТИВ ГЛОДАРИ


  За површина од 100-120 m2, Мала потрошувачка на струја (7 W), Првични резултати од поставување по 7-10 дена
  ден 1.090,00
  Слика на СИЛИКОНСКА ЛУПАЧКА ЗА ЛУК

  СИЛИКОНСКА ЛУПАЧКА ЗА ЛУК


  Лесна и практична алатка за лупење на лук.
  ден 165,00
  Филтри Close
  Min: ден 160,00 Max: ден 2.000,00
  ден160 ден2000