Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  РАСТЕНИЈА И СЕМИЊА

  Бренд: Топер

  Категорија: Едукативни изданија
  Едиција: Ајде да создаваме
  Димензии: 214/283 mm-32 страници
  Издавачка куќа: Топер
  Шифра: 200549
  ден 136,00
  i h

  Со сите видови суви цвеќиња и листови, семиња, гранки и каков било елементи од растителниот свет може да се направат корисни и забавни предмети за да се исполни сопствениот свет со рачна изработка. Фатете се за работа со растенија и со семиња!

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Со сите видови суви цвеќиња и листови, семиња, гранки и каков било елементи од растителниот свет може да се направат корисни и забавни предмети за да се исполни сопствениот свет со рачна изработка. Фатете се за работа со растенија и со семиња!