Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП - VERBATIM STOCKHOLM

  Бренд: Verbatim Stockholm

  - Одговара на повеќето 16 ″ тетратки,
  - Лесен ранец,
  - Голем дополнителен простор,
  - Џеб за таблети,
  - Деловен организатор,
  - Џеб за брз пристап,
  - Надворешни држачи за чадор / шишиња,
  -Задна подлога,
  - Прерамки кои апсорбираат шок,
  - Појас за дојка,
  - Армирана рачка за носење,
  - Во согласност со водечките авиокомпании * ограничувања за рачен багаж,
  - Verbatim 2-годишна ограничена гаранција.
  Шифра: 100583
  ден 5.290,00
  i h

  ОПИС

  - Fits most 16″ notebooks,
  - Lightweight backpack,
  - Large extra compartment,
  - Tablet pocket,
  - Business organiser,
  - Quick access pocket,
  - Outside umbrella / bottle holders,
  - Back padding,
  - Shock absorbing shoulder straps,
  - Breast strap,
  - Reinforced carrying handle,
  - Complies with the leading airlines* hand luggage restrictions,
  - Verbatim 2 Year Limited Warranty.

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  ОПИС

  - Fits most 16″ notebooks,
  - Lightweight backpack,
  - Large extra compartment,
  - Tablet pocket,
  - Business organiser,
  - Quick access pocket,
  - Outside umbrella / bottle holders,
  - Back padding,
  - Shock absorbing shoulder straps,
  - Breast strap,
  - Reinforced carrying handle,
  - Complies with the leading airlines* hand luggage restrictions,
  - Verbatim 2 Year Limited Warranty.