Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Рачки навлаки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ПАР РАЧКИ НАВЛАКИ - PRO TAPER

  ПАР РАЧКИ НАВЛАКИ - PRO TAPER


  Опис: ПАР гумени рачки навлаки со лого ProTaper®
  - Внатрешен отвор лева Ø22mm + десна Ø26mm кај туража
  - Погодни за скутер, ендуро, мотокрос
  - Цената е за пар
  ден 550,00
  Слика на СИЛИКОНСКИ НАВЛАКИ RIDE IT

  СИЛИКОНСКИ НАВЛАКИ RIDE IT


  Опис: Пар силиконски навлаки за рачки со лого RIDE IT (внатрешен отвор лева Ø22mm + десна Ø26mm кај туража)
  - Вкупна должина 122mm
  - Наменети за скутери
  ден 450,00